Jump to content
php.lv forumi

Ipb News tavā webā.


ruude

Recommended Posts

Izveido forumam sadaļu jaunumi (Ja ir iespējams, tad ideāli būtu viņu hide no foruma view'a), tālāk apskaties kā viņš izvada tos topikus/jaunumus (noteikti būs jāizmanto where), un tad izveido kodu, kur tev šo jaunumu vajag.

Pats personīgi neesmu veidojis IPB jaunumus, bet tā apmēram vajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzliki skriptu, uzliki.

Tagad esi tik slinks parakt, ko uzliki?

Mūsdienās uzlikt ir viegli....

Nu lab, neapvainojies, bet pagaidām nejūtu nekādu Tavu interesi pašam štukot.

Iedod varbūt konkrētu koda gabalu un ko nevari paveikt, tad ok.

Savādāk sanāk, ka mēs te to vien gaidam, kā kādam paņemt viņa vareno skriptu(svešu parasti) un trenkāt sev lai saprastu kas tad ur nestrādā kā vēlies(arī te var gadīties neiespējamas lietas).

Link to comment
Share on other sites

nūuu..., papēti kā ņem to pašā skriptā.....

Savādāk sanāk, ka mums te jāzin pilnīgi visu.

Tā nu nav, mācās visi, pat tie, kuri zin vairāk.

Lai arī papa Ļeņins to saukli iespējams nosapņoja, taisnība tur ir. /Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties!

Nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara.

Ja dari, štuko, rādi kas nestrādā un mēģināsim palīdzēt.

Man to grūti saprast, uzliek monstru, un tad meklē nevis mājaslapā, kurā skripts izsrādāts, bet te.....

Link to comment
Share on other sites

Vispār paldies mounkulim.Tu man palīdzēji ar to ka pašam bija jādaras un rezultātu vajadzīgo es arī sasniedzu. Man tas ir sasniegums.. :D Vajadzēja parakņāties pa mysql ši*iem.. :)

Bet vienalga palidziet luudzu. Kā izdarīt lai velk no visiem foruma id nevis no viena noteikta.

Edited by yozhis
Link to comment
Share on other sites

$kverisdivi = mysql_query("SELECT * FROM ibf_topics WHERE forum_id=".$forumaID." ORDER BY start_date DESC LIMIT ".$limits.""); // shito nedriikst aizmirst, ja nee baigiee suudi ar charstetiem iznaaks

uz šo

$kverisdivi = mysql_query("SELECT * FROM ibf_topics ORDER BY start_date DESC LIMIT ".$limits.""); // shito nedriikst aizmirst, ja nee baigiee suudi ar charstetiem iznaaks

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...