Jump to content
php.lv forumi

Izpildīt tabulu ik pa vienai kollonai!


Sasa

Recommended Posts

pilniba piekriitu bubu --> javaScripts tomer nav pats orginalakais veids kaa izmantot DB ....

+ jautajums --> vai Esi apskatijis kas precizi veic konekciju ar DB ?

Jebshu taa ir proga kas straadaa pilniigi lokaali?

ja strada ar serveri tad noteikti ir iespeja apiet sho variantu / Vai paskatiities, vai nav papildus 'fiichas'....

(biezji vien tiek izmantoti gatavi risinajumi kuru iespejas nebut nav liidz galam izmantotas....)

P.S. [oftopic]

Klez --> Drizak butu otradi --> bendzziniekam gazt ieksa dizeli --> varbuut nostraadaa...

 

dizeljmotors VAr stradat ar bendzinu ;) ( potenciali ar jebkuru degoshu vielu --> viss atkariigs no vielas smalkuma & kompresijas)

--> `40 Frichiem bija tanku dzineji kuri vareja izmantot Akmenoglju pulveri + udens... ;)

[/oftopic]

Link to comment
Share on other sites

proga strādā pilnīgi lokāli un līdz šim nekādas konekcijas ar ārējo DB nebija veiktas. Progai ir pašai sava DB, bet tur glabājas tās progas konfigurācijas un uzstādījumu faili. Man vajag no klienta savākt datus un sūtīt uz DB, jo te nav tā ka serveris iedod datus kurus redzēs klients iekš tās progas.

Proga ir specifiska saucas 'Woody' tā ir mēbeļu zīmēšanas proga un atskaitēs ir redzama specene un, lai tālāk to varētu apstrādāt man tā ir jādabūn iekš savas DB kurā es jau varēšu tos datus dzenāt kā man iepatīkas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...