Jump to content
php.lv forumi

Pieredze ar PHP lielu/mazu darbinu veiksanai


ron

Recommended Posts

Pieredze PHP lielu/mazu darbinu veiksanai, bet spekos ir paveikt ari sekojosa sarezgitibas uzdevumus:

 

1) Majas lapas izveide - iespēja pašiem pēc tam rediģēt tekstus DIRcms - CMS majas lapa ir mans garadarbs,

2) Interneta veikala izveide. Pieslēgt online noliktavas, kuras izmanto XML informācijas apmaiņai (GNT, acme) - www.starshop.lv,

3) Online portālu izstrāde - blogi, forumi, bilžu galerijas, lietotāju reģistrācija,

4) SMS apmaksas sistēmas pieslēgšana (~10 xxx content lapas sataisitas)

 

Ja kadi jautajumi vai piedavajumi tad sutiet uz [email protected]

 

Atbildi garanteju!

Edited by ron
Link to comment
Share on other sites

Tad kāpēc demonstrāciju tu veic ar brāķi? Tas ir - kur garantija, ka ne-demo būs labāk?

 

Isti nesapratu ko tu ar to domaji, bet sini gadijuma DEMO ir domats, lai lietotaji pasi varetu parliecinaties par iespejam. Pati majas lapa ir taisita uz ta pasa CMS bazes un tur tachu viss strada

Var tachu ari paskatities paveiktajos darbos, lai redzetu ka DIRcms strada un nekas negluci.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ron, a tev neliekas, ka ja demonstrācijā, kaut kas nestrādā kā vajadzētu, tad klientam vienkārši neveidosies uzticība tavam produktam, un viņš nepirks to ?

 

DIRcms.com lapa ir izveidoti 2 demo varianti, kas tiek atjaunoti, ja kads kaut ko netisam vai tisam saboja

Link to comment
Share on other sites

Es to nesauktu par noriešanu, lai gan smuki tas nebija. Ja pareizi saprotu, neilgu laiku pēc linka ielikšanas kāds jau bija pamanījies palaist code injection (ja vajadzēja atjaunot no backupa, tad pieņemu, ka SQL injection)? Pēc tam tika secināts, ka darbs ir 'brāķis'. Es būtībā negribu diskutēt par to, vai darbs tiešām IR brāķis, bet gan par to, ka tas viss izskatās pēc 'latviešu' biznesa attiecībām.

 

Droši vien nākamais solis būs tad, kad kāds uzņēmums ieliks sludinājuma linku uz savu mājaslapu, kāds ūberkoderis palaidīs koordinētu DOS attacku, un vēl kāds pēc tam secinās 'eh, kā jūs nemākat konfigurēt savu rūteri/DNS serveri/vai kas nu būs nobrucis'.

 

Andra blogā ir lielisks citāts par (gandrīz) to pašu tēmu:

"There is almost never a good reason for you to be validating someone else’s code. Usually, if you’re validating someone else’s code, it’s because you’re being an asshole. /Jeff Croft/"

Edited by black
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Es to nesauktu par noriešanu, lai gan smuki tas nebija. Ja pareizi saprotu, neilgu laiku pēc linka ielikšanas kāds jau bija pamanījies palaist code injection (ja vajadzēja atjaunot no backupa, tad pieņemu, ka SQL injection)? Pēc tam tika secināts, ka darbs ir 'brāķis'. Es būtībā negribu diskutēt par to, vai darbs tiešām IR brāķis, bet gan par to, ka tas viss izskatās pēc 'latviešu' biznesa attiecībām.

 

Droši vien nākamais solis būs tad, kad kāds uzņēmums ieliks sludinājuma linku uz savu mājaslapu, kāds ūberkoderis palaidīs koordinētu DOS attacku, un vēl kāds pēc tam secinās 'eh, kā jūs nemākat konfigurēt savu rūteri/DNS serveri/vai kas nu būs nobrucis'.

 

Andra blogā ir lielisks citāts par (gandrīz) to pašu tēmu:

"There is almost never a good reason for you to be validating someone else’s code. Usually, if you’re validating someone else’s code, it’s because you’re being an asshole. /Jeff Croft/"

 

Bija meginajumi palaist code injection, tapec ari dalu funkcionalitates nacas atslegt :(. Necensos nevienam pieradit ka sis cms ir kaut kas uber kruts, bet varbut kads tiesi mekle kaut ko vienkarsu un funkcionalu, tapec ari ieposteju shaja foruma tema.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...