Jump to content
php.lv forumi

Ko es daru nepareizi?


andris_b

Recommended Posts

pirmkaart: HTML nav vienkaarshaas peedinjas (apostrofi), bet ir parastaas (") peedinjas!

otrkaart: nav tur vaina nekaadaa webservera konfiguraacijaa. cilveeks vienkaarshi nesaprot webservera darbiibas princpius. Pienjemsim, ka tev webserveris uzinstaleets taa, ka ierakstot adresi http://localhost vinjsh njem failus no c:\apache\htdocs direktorijas. Taatad, ja tu tagad gribi linku uz c:\apache2\htdocs\uploads\fails.rar no faila, kursh atrodas c:\apache\htdocs direktorijaaa (piemeeram c:\apache\htdocs\index.php) tad tev jaataisa shaads links:

<a href="uploads\fails.rar>kliko sheit</a>

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām šito ten problēmu neviens spečuks nevar atrisināt un pateikt kur ir problēma. Cik noprotu daudi ir taisiijuši kautkādas galerijas kur bildes nosaukums linkā tiek ielikts caur mainīgo! Izmisiigi saucu peec paliidziibas :o

Link to comment
Share on other sites

es tak tev saku, pameegjini shitaa:

if(!empty($fails))
 {
 echo "<tr bgcolor=\"#000022\"><td colspan=\"3\">$j. <a href=\"/uploads/$fails\">$virsraksts</a></td></tr>";
 }
 else
 {
 echo "<tr bgcolor=\"#000022\"><td colspan=\"3\">$j. <a href=\"$links\">$links</a></td></tr>";
 }

tas, ja shis kods atrodas failaa, kursh ir c:\apache\htdocs direktorijaa, bet ja

php fails ir c:\apache\htdocs\uploads direktorijaa tad jaaraksta shaads kods:

if(!empty($fails))
 {
 echo "<tr bgcolor=\"#000022\"><td colspan=\"3\">$j. <a href=\"$fails\">$virsraksts</a></td></tr>";
 }
 else
 {
 echo "<tr bgcolor=\"#000022\"><td colspan=\"3\">$j. <a href=\"$links\">$links</a></td></tr>";
 }

Link to comment
Share on other sites

echo "<a href = 'atskaites/$file'>".$file."</a>";

 

 

nezinu kā tev bet man piemēram strādā šitāds joks ;)

 

respektīvi ir mape atskaites un mainīgais $file tie dabūts nolasot direktoriju

Edited by trinklins
Link to comment
Share on other sites

Vechi man viņš ver vaļā vai nu kā lapu (un saprotams ka verot vaļā fails.rar kā lapu, ka finišā parāadās ka tādas lapas nav) vai nu never vaļā vispār. Man ir divi web browseri Explorer un Opera un abos viss notiek identiski, nesaprotu kur ir vaina ja citiem viss shancee normaali!!!!!

:angry:

Link to comment
Share on other sites

Vechi man viņš ver vaļā vai nu kā lapu (un saprotams ka verot vaļā fails.rar kā lapu, ka finišā parāadās ka tādas lapas nav) vai nu never vaļā vispār. Man ir divi web browseri Explorer un Opera un abos viss notiek identiski, nesaprotu kur ir vaina ja citiem viss shancee normaali!!!!!

:angry:

Peec faila atveershanas paskaties apaches error_log un acces_log (iepostee sheit kas tur raadaas)..

Ja ir connection reset by server kaut kas nav labi un ganjau buus piefikseets kas..

Link to comment
Share on other sites

Nu nebūšu tas gudrais kas kādu var mācīt bet ja save target strādā tad man liekas ka kautkur konfigos tev norādīts lai ver vaļā nevis lejupielādēt failu.

 

maybe :unsure:

 

bet skatoties no otras puses *.rar-us jau parasti never vaļā

Link to comment
Share on other sites

pārskatīju pēdējo lapu un varbūt ne pa tēmu

 

Pirms sūtīt failu klientam (browserim, kaut kādiem ReGetiem utt.) serveris parasti nosūta headeri (ja gribāt, galveni), kur ir aprakstīts, kas tas būs par failu (MIME/Content-Type), nosaukumu, izmērus, kodējumu. Kā tas notiek: browseris saņem, piem. content-type: audio/mpeg. Aiziet paskatīties reģistrā - tur stāv audio/mpeg > shell > open > pie. WinAmp vai WMPlayer un tad vērs arī vaļā ar norādīto progu. Ja sūta tādu headeri, kur content-type datoram nav zināms, tad to primāri piedāvās nolejuplādēt neatverot. Tāpēc, ja gribi, lai uzejot uz linku tev tomēr piedāvā TXT failu saglabāt, nevis atvēr to uzreiz, tad pirms sūtīt to failu ir jāizvada neatpazīstams content-type. Klasiski tas ir application/unknown:

 

<?php

$content=@file('fails.txt')

header('Content-type: application/unknown');

echo join('',$content);

flush();

exit;

?>

 

lasām HTTP specifikāciju.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...