Jump to content
php.lv forumi

CrossBrowserAjax


Wuu

Recommended Posts

CrossBrowserAjax iekš tā skripta ir tāda lieta kā ID ,pirmkārt var kāds paskaidrot kam tas ID ir vajadzīgs un varbūt kaut kā var viņu noņemt!

 

<script src="cba.js"></script>

<a href="java script://" onClick="cbaUpdateElement('myElement','post.php');">Update myElement</a><br>
<table width='100%' height='60%' border='3'>
<tr>
<td>
<span id="myElement"></span>
</td>
</tr>
</table>

 

post.php

Šis variants kaut kā nestrādā :(

<?php
session_start();
function id() {
if (!empty($_SESSION['id'])) {
	++ $_SESSION['id'];
	echo $_SESSION['id'];
} else {
 	echo '0';
}
}

?>
_cba.ready (<?php id(); ?>,'Wraping <a href="java script://" onClick="cbaUpdateElement(\'myElement\',\'post.php;?>\');">Update myElement</a>');

 

Es nesaprotu galīgi to ID nozīmi un kā pareizi izkārtot !

 

Visa ideja ir ielikt linku iekš myElement kas pārlāde myElement! Tā lai lapa nepārlādējas vispār ,bet tanī logā tik mainās un viss.

 

Lietoju http://crossbrowserajax.com/ šo skriptu varbūt ir labāks?

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

ID nozīmē requesta numuru. Pirmkārt, Tu viņu meklē sesijas datos (vajag skatīties iekš $_GET), otrkārt, mainīgā nosaukums ir "_cba_request_id", nevis "id".

 

Vispār jau iesaku neizmantot šo skriptu. Man vajadzēja viņu izlasīt 3 reizes, lai apmēram saprastu, kas notiek. Kods nav objektorientēts, tiek izmantoti kaut kādi stulbi prefiksi ("_"), švaka dokumentācija pašā kodā, bet mājaslapā dokumentācijas (gandrīz) vispār nav. Turies pa gabalu no tāda koda.

Link to comment
Share on other sites

ID nozīmē requesta numuru. Pirmkārt, Tu viņu meklē sesijas datos (vajag skatīties iekš $_GET), otrkārt, mainīgā nosaukums ir "_cba_request_id", nevis "id".

 

Vispār jau iesaku neizmantot šo skriptu. Man vajadzēja viņu izlasīt 3 reizes, lai apmēram saprastu, kas notiek. Kods nav objektorientēts, tiek izmantoti kaut kādi stulbi prefiksi ("_"), švaka dokumentācija pašā kodā, bet mājaslapā dokumentācijas (gandrīz) vispār nav. Turies pa gabalu no tāda koda.

Mēģināsim atrast ko citu :) Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Prototypam ajax.periodical updater baigi gļuko. Vismaz uz FF progress nav. Parastais ajax.updater strādā normāli. Kādi vēl ir varianti?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...