Jump to content
php.lv forumi

Informācijas bloka maiņa (Ajax) ?


foxsk8

Recommended Posts

Tātad kā būtu iespējams izdarīt tā ka.

 

1. Teksta blokā ielādējās informācija (1) ar ajax

2. Informācijas (1) blokā uzspiežot uz linku ielādējas informācija (2), aizstājot informācija (1) lauku.

 

Respektīvi ielādē saturu ar linkiem, uzspiežot uz kādu linku, pirmais saturs divā izlādējas laukā un ielādējas jau jaunais saturs.

Link to comment
Share on other sites

Varianti:

 

1) Tas saturs, kas tiek ielādēts jau uzreiz satur linkus, kas ar javascript veic datu ielādi tieši tāpat kā 1. solī.

2) Ielādējot saturu, ar JS aizvietojam visus linkus ar speciāliem JS linkiem, kas veic to pašu darbību ko pirmajā solī.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt varētu kādu piemēru ar to javascriptu.

 

Respektīvi to visu vajag dinamiski, lai lai lietotājiem nebūtu jājiet pa entām lapām, visu info viņš varētu dabot sākuma lapā.

Link to comment
Share on other sites

Iframe un frame nekam neder. Ajax tehnoloģijas jau tos ir izēdušas. Ja nu nekādīgi nevar izglābties no iframe, vai arī tu lapu veido kaut kādai firmai, kurai nav vispār nekādas poņas, kā tu kodē un ko tu kodē, tad var lietot tos iframe un frame. Šeit vajadzētu vienkārši vienu bloku ļoti dinamisku, ķipa kā freimu. Un vēl, kāpēc man pārlādēt visu lapu entās reizes, ja man vajag tikai on events, lai atjauno blokā kurā jau info ir dabota ar javascriptu. Šeit ož ajax in ajax. Kaut kur bija tēma, jāpapēta tuvāk.

Link to comment
Share on other sites

Kādam ir kādas idejas. Nedaudz papētīju, iespējams, ka to varētu izveidot ar šādu iespēju:

 

http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex17...suppliment2.htm

 

Respektīvi:

 

Pirmā rinda varētu ielādēt sākuma info blokā, bet otrā rinda, sk, piem 3 tabu, ielādē jau otro info bloku iekš itkā pirmā bloka. Linkus izķidājam laukā un beigās varētu iegūt to, ko man vajadzētu. Jūsu domas?

Link to comment
Share on other sites

Tāda sajūta, ka pats pierakstu kaut kādus konspektus un pats analizēju :D

 

Viss ir jauki un skaisti, bet nevaru iebarot mainīgo linkā. Tas visu sistēmu padara nelietojamu.

 

Nāks laiks, nāks padoms.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...