Jump to content
php.lv forumi

Kas varētu būt par iemeslu?


IM24LV

Recommended Posts

Tātad nesen sāka kkas dīvains notikt - proti ne localhost, ne caur webu ne phpmyadminā nevar ieiet kamēr nepārestartē serveri, vai arī neapstādina vienu no httpd.exe procesiem :( tipa kameer tas process nav sasniedzis atminjas apjumu paari par 100 000K tikmeer veel ieiet var, bet ivnsh diezgan strauji to sasniedz un jau atkal FF parāda ka nevar ielādēt lapu

 

ar ko tas varētu būt saistīs, jo nekādas izmaiņās ar serveri neveicu :(

Link to comment
Share on other sites

pārbaudīšu, tagad uzinstalēju antivīrusu (par cik smu uz WINXP) un jau kādus 7 vīrusus līz šim atrada, to skaitā kādu intersantu DNSChanger.K trojan horse kmq5.exe izskatā. Bet es nedomāju ka kādam būtu vajadzība hakot, nu vismaz gudrajiem hakeriem noteikti nē, bet tie kam vienkārši nav ko darīt (tīnīšiem) tiem arī nevarētu būt tādas iemaņas.

 

EDIT: mhmm nea, atviirusoju datoru, tur vaina nebija, diemzheel bet probleema nav zudusi :(

Edited by IM24LV
Link to comment
Share on other sites

paskatījos apache error logu:

 

Mon Jan 21 21:05:48 2008] [warn] (OS 64)The specified network name is no longer available. : winnt_accept: Asynchronous AcceptEx failed.

[Mon Jan 21 21:05:48 2008] [warn] (OS 64)The specified network name is no longer available. : winnt_accept: Asynchronous AcceptEx failed.

[Mon Jan 21 21:05:53 2008] [warn] (OS 64)The specified network name is no longer available. : winnt_accept: Asynchronous AcceptEx failed.

[Mon Jan 21 21:05:53 2008] [warn] (OS 64)The specified network name is no longer available. : winnt_accept: Asynchronous AcceptEx failed.

 

kas tas tāds? o.0

Link to comment
Share on other sites

Vienā vietā iesaka izdzēst vnk apache error log failu pameegjinaaju, tagad skatos vai sanaaks. vai taa tieshaam vareetu but?

 

EDIT: nekā...

 

Citur atradu ka conf failaa japievieno Win32DisableAcceptEx

pievienoju, skatos kas bus

 

EDIT2: pievienoju, tikuntā nekā =( apachi restartēju...

Edited by IM24LV
Link to comment
Share on other sites

diezgan riebiiigi patiesiibā. Ar steigu jāpāriet uz normālu hostingu linux izskatā, bet vajag savest šo pašu kamēr vēl atrodos uz mājas PC. lūzu pasaki kas par vianu varētu būt ja zini :D neliec man un citiem mocīties :D

Link to comment
Share on other sites

atminjas apjumu paari par 100 000K

 

es teiktu līks kods.. kaut kur memory leaks.

Normāli servicam nav jāēd atmiņa. Tam jāmāk atbrīvoties no liekiem resursiem (garbage collection).

Resp. kaut kur kodā tiek darītas ļaunas lietas un skripts tiek pārtraukts ar fatālo erroru vai kaut kas tml.

 

Tas nav normāli, tas ir 100%!!! Citādi 99% hostinga useri katru dienu bļautu!

Link to comment
Share on other sites

Nu nevar būt tā, jo līz šim nekādu tādu problēmu nebija. Un pajautaju vienam citam puslīz zinošam, viņš teica ka tas ir normāli ka httpd ēd diezgan daudz RAM atmiņu. :hmmm: Tāpēc man ir pat aizdomas ka kāds tiešām ar kaut kādu programmu veic daudz requestus kuru rezultātā serveris atsakās strādāt vai kkas tāds. tiešām neizprotu ne apache ne sql sīkumus, bet tādas ir manas aizdomas, jo es tiešām šodien serverim neko nebiju darījis, neko labojis, tā ka tas notika bez manas puses ietekmes .

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, paprasīšu viņai. :) bet līz tim, lai cik smieklīgi nebūtu, es nevaru pat uzlikt kaut kādu brīdinājumu par to kāpēc nestrādā, vienkārši apache atsakās strādāt. nav kautkā iespējams uzzināt kas tev uzmācās ar requestiem, tipa kaut kur paskatīties kāas IP adreses cikos konektējas tavam PC klāt? vnk maby ir vairants nobloķēt to IP, ja tiešām problēma ir ar kādiem ārzemju haxzoriem kam nav ko darī :(

Link to comment
Share on other sites

ticu, ja jau google arī izmanto tādus ne pārāk jaudīgus serverus. bet drīzumā pāriešu uz normāļu hostingu (nereklamēšu, bet nosaukums hostingam ir "nē" :D) jo tomēr pašam, ja neesi serveru speciālists, turēt nav ieteicams piedevām elektrību takš rij tie serveri. bet vainu nezinu - visu dienu tagad saits gājis normāli. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...