Jump to content
php.lv forumi

skaitīšanas ieteikum'i


eregi

Recommended Posts

tā, lieta tāda, ka pašlaik lapā ieviešu funkciju 'populārākie' => ieraksti

video

bildes

u.t.t

 

 

tātad vēlējos uzzināt, kā jūs uzskaitat, piem cik reizes ieraksts ir skatīts.

 

katru reizi vnk row+1, ja tā, tad jums ir vienalga par kverplīšiem, kuri aiz 'neko darīt' f5 saspaidīs?

 

vārdu sakot, vajadzētu zināt, kādas ir jūsu metodes :)

 

un bij vēlviens vēlētos, lai kāds man izskaidrotu vispārīgi unikālo, vizitu sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Par tiem skaitījumiem no vienas sesījas, precīzāk, ko Tu ar to biji domājis? Glabāt sesijā kuru id ir jau apmeklējis? Vai glabāt tabulās, kura sesija ir jau apmeklējusi, piem, man video tabul ir tāda

 

| Id | Title | Name | Txt | Userid | Views | Date |

 

un tad es vienkārši katra pieprasījuma beigās pielieku Update un setoju Views=Views+1

 

par tām apmeklētāju sistēmām, man vienkārši ir jautājums tāds, kā iedālās tie visiti, piem unikālie, parastie u.t.t un piem tajos 'parastajos' skaita f5?

 

 

 

p.s tikko radās viens jautājums - Man ir useris, kurš ir ielogojies, kā panākt, ja 10 min nekko nedara, tad to izmet.

Doma man ir tāda, nočekot vai pēdējais datums dabulā - tagadējais laiks >=10 min, bet īsti nezinu kā to panākt iekš tabulas man glabājās timestamp row'ā now(), varbūt kādu piemēru kā pareizāk atņemt tos laikus?

Link to comment
Share on other sites

Ja timestamps + 10 minūtes < par šobrīdi, tad delete.

Pats es parasti lietoju "ķipa slikto" metodi, jo neglabāju datetime, bet unix timestampu kā int`u, un matemātiskās darbības taisu PHP pusē. Bet man tā patīk labāk, nekāda manāma trūkuma metodei arī nav.

 

Un nu kas tev pret F5 spaidītājiem? Cik būs tādu, kas aiz ņehuj zdelatj sēdēs un pusdienu dračīs vienu pogu?

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

nu zini, pus dienu nav jāsēž pietiek ar 3 min, lai nopistu domāšanu ar kādiem pāris k. :D

 

 

kaut kā baigi sūdīgi sanāca ar to sesiju dzēšanu vai pagarināšanu, itkā kaut kā nemāku darboties ar date operātoriem, doma bij šad

function check_status($name,$hash)
{
$SQL=mysql_query("SELECT * FROM db.users WHERE Name='$name' AND Login_key='$hash'"); 
while($row=mysql_fetch_array($SQL))
return $row['Session_time']+10 <= time() ? TRUE : FALSE;
}


if(check_status(name,hash)==True)
{
echo 'ej dillēs';
}
else
{
mysql_query("UPDATE db.users SET Session_time=NOW() WHERE Name=name AND Login_key=hash");
}

Edited by eregi
Link to comment
Share on other sites

nu, man to laiku vajag pārbaudīt, lai gadījumā ja jūzeris kādas 10 min nav neko darījis, tad ar nākošo 'kustību' šamam izdzēst sesijas un ierakstu no db.

 

nevar kāds parādīt piemēr, lūdzu, nesanāk man atņemt/pieskaitīt pie datumiem, tabulā datums glabājās apm šād - 2007-12-17 14:50:50

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...