Jump to content
php.lv forumi

četri nelieli jaut.


eregi

Recommended Posts

Ņjā, varbūt pamēģini

move_uploaded_file($_FILES['ufile']['tmp_name'],"temp_folderis/".$_FILES['ufile']['name']);

un tad padot tai klasei, varbūt viņai paplašinājumu vajag, bet būtu jocīga klase, ja vadās pēc paplašinājuma...

 

//$_FILES['ufile']['name'] , neesmu pārliecināts vai šitā dabū oriģinālo faila nosaukumu, atmiņa.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu Kristap, tā arī biju domājis :) un tagad iet, tik beigās skriptam vajag pipelikt unlink.. + skatos, itkā uploadoju vienu video, viss ok, otru, to neiekopē, paplašinājumi vienādi, labi otram uzmērs ir lielāks, bet itkā max_upload_size esmu mainījis...

Link to comment
Share on other sites

Nu Kristap, tā arī biju domājis :) un tagad iet, tik beigās skriptam vajag pipelikt unlink.. + skatos, itkā uploadoju vienu video, viss ok, otru, to neiekopē, paplašinājumi vienādi, labi otram uzmērs ir lielāks, bet itkā max_upload_size esmu mainījis...

Šādām lietām var izmantot ftp un cron skriptu, kas čeko pēc jauniem failiem noteiktā direktorijā priekš konvertēšanas, webiskā gadījumā arī jāliek tmp folderī, lai nesanāktu, ka pēkšņi 5 video reizē tiek konvertēti, serverim normāls loads un webs bremzē...

 

P.S. Arī post_max_size jāliek attiecīgi kā max_upload_size, lai varētu no formas augšuplādēt.

Link to comment
Share on other sites

jēs, pieliku to post size, tagad iet. :)

 

mm, ko Tu ar tiem croniem domāji, piem, reizi stundā nočekot, vai nav kāds video sakrājies? aa, klau, ja es taisu to move_uploaded_file, kas notiks, ja piemēram divi jūzeri pievienos divus vienādus ( pēc nosaukuma un paplašinājuma) video? vienu otram pavirsu uzkopē?

Link to comment
Share on other sites

Kavacky, ar to temp folderi es domāju 'savu temp' piem '/var/www/localhost/htdocs/media/temp/' Tur drošvien arī kaut kas jādomā.. Nu bet pārkonvertējot par flv es name taisu ar time();

 

mmm, moš kāds zin, ko vajadzētu piekabināt, lai paņem freimu no filmas?

 

ā, un kādam nav aizķēries kā parādīt ar javascript vai kko tādu cik 100% ir ielādēt

 

mm, kristap, moš esi saskāries ar vatermarku uz video? :)

Edited by eregi
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...