Jump to content
php.lv forumi

CS 1.6 Monitors


NBX

Recommended Posts

Zinu, ka šī tēma jau ir aprunāta septiņkārt, lietoju search un atradu protams vienu failu, bet viņš no yy.lv izdzēsts ir.

Tātad, man liels lūgums kādam ielikt kādu jaunu CS 1.6 servera monitoru ar iespējām redzēt nextmap/currentmap/terroristus, contras & spectatorus dažādās krāsās.

Protams būtu ideāli ja varētu arī redzēt servera konfigurāciju, hostneimu etc. šaizes.

 

Liels paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Pilns internets ( http://www.slaed.info/index.php?name=Forum...pic&p=37977 un arī šis forums, ja kas ) pamēģini arī pats kko izdarīt

Šis forums nav pilns, es meklēju un atradu tikai yy hostētu failu, kurš vairs tur neeksistē.

Par internetu, gan jau, bet esmu jau meklējies 2 dienas un neatradu neko tādu, ko prasīju - arī Tevis dotajā adresē nebija tas, ko prasīju.

Link to comment
Share on other sites

Tak apskaties netaa-pilns ar tiem monitoriem.

Un ja nesanaak samekleet pasham uztaisi pats, ja nee samaksaa kaadam kaadu kapeiku,lai uztaisa.

Piemeeram Delfiins!!! Drosi vinsh tev kaadu vakaru aiz neko dariit uzkodees! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja atrodi, iemet gan sheit , visiem buus noderiigi, vismaz reizi 2 ned. sitaads jautaajums izskan.

Plus veel buutu noderiigi uztaisiit ieks php scriptu sadaljas kaadus pinned postus ar piemeeriem lai lieki cilveeki nejautaa.

Kaa uztaiiit cs monitoru, kaa pievienot jaunumus, komentaarus,uztaisiit login,users online...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...