Jump to content
php.lv forumi

Kādu browseri Tu/Jūs izmanto/jat?


iall

Recommended Posts

#14 es tik stulbu jautaajumu sen neesmu redzeejis un gribeeju paintereseeties kaada jeega ir uzdod shaadu jautaajumu ja google ir loti daudz statistikas par to cik % tautas izmantot to vai sho paarluuku kas tev buutu diezgan noderiigi ja veido kaut kaadu savu statistiku. bet es shaubos vai tu veido statistiku jo jautaajums ir prasts stulbs un pasha jautaajuma uzbuuve ir nelogiska. kaa arii ar shaadu jautaajumu nevar izveidot ticamu un lielu statistiku. no taa es secinu ka tu esi pokemons kuram interesee ko lieto tavi elki piemeeram es.

Kādu browseri Tu/Jūs izmanto/jat?

 

Tev nav pie dir***?

 

ir bet vai tev nav pie dirsas kursh kaadu paarluuku izmanto? tas ir taapat kaa pajautaat kaadas kraasas apenes katrs velkaa...(man orandzas) shaadi jautaajumi ir vismaz 15 katraa lv forumaa. aamen.

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju Mozilla FireFox ar pluginu IETab :)

 

Tas ir... vienmer rusinos pa Mozilla.. iet aatrak parasti ka IE, atpazist vairak iespejas, ir drosaks!

Ja gribu parslegties, vai kad pats veidoju WEBu un gribu zinat kads izskatas ieksha IE es vnk.. parsledzos ar IETab jau ieksha Mozilla FireFoxaa!! :)

 

Vairāk info par šo pluginu - http://ietab.mozdev.org/

Link to comment
Share on other sites

un ko var gribēt no useriem, ja programētājs(?) reporto bagus ar textu

meesls tas plagins ..

1) karaas

2) gljuchii

3) nekorekti straadaa

kas tieši negāja/nepatika tā ar nesapratu.

 

lai posts nebūtu galīgs offtopics, tad- lietoju ff, dēļ plaginiem, un pārējos, lai pastītos kā uz citiem izskatās.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

opaa.. pasviezhu tik ideju ko izmantoju.. :D un jau teatri taisiat! :D

Nezinu.. kas tad tew par PC.. ka karaas un gluchii.. :D man uz mana diezgan jau vecaa 2.4ghz pentiuminja it nekas nekaraas..

 

aa.. veelviens plugins prieksh wap lapaam man ir.. kursh atpazist wml.. jo uz tam man ari sanak stradat! :)

Link to comment
Share on other sites

kas tieši negāja/nepatika tā ar nesapratu.

lai to aprakstiit, man jaauzliek tas plagins atkaartoti un jaapatestee kaadu nedeelju, lai uzrakstiit normaalu nodirshanu. iipashas veeleeshanas to dariit man nav.

IETab - tas ir kaa navorots, bez kura var iztikt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...