Jump to content
php.lv forumi

Ka lai atvieno Opendir() funkciju!


bloody

Recommended Posts

Lieta tada, pazinja ludza vai nevaru vinja necilo lapeli nohostet pie manis, jo vinsh zin ka man kompis 24/7, es piekritu...

 

Vnk es zinu vinjam loti patik izmeginat visus sitos scriptus, lai tiktu mana pc pie maniem failiem, zinu ka to labot laikam var atsledzot funkciju opendir(), kads ludzu nevaretu pateikt vienkarsha valodaa,ka vinju atslegt?

 

Un vel. varbut ir vel ,kada cita funkcija, lai butu droshak lapeli hostet un vinsh nevaretu tikt maniem failiem klat?

Ko jus ieteiktu izdarit, lai butu daudz maz droshi :)

 

 

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu vari mēģināt atslēgt visas fjas, kas nosauktas http://lv.php.net/fopen kreisajā malā. :)

 

Bet domāju ka tāpat varēs atrast dažādus veidus kā piekļūt failiem kuriem nevajadzētu piekļūt.

 

Atslēgt fjas var php.ini failā pie disabled_functions.

 

Bet vispār - šis jautājums labāk atbildams kādam, kas nodarbojas ar hostingu.

Link to comment
Share on other sites

Aa labi , paldies!

 

Nu vismaz droshak bus :) Ja ir vel kadu ieteikumi ludzu rakstiet :)

 

Eu ,ko lai dara, ja man php.ini nav tada lieta ,kaa disabled_functions. ? :/ Pasham izveidot?

Edited by bloody
Link to comment
Share on other sites

Woohoo paldies!

 

open_basedir palidzeja... Vismaz pret tiem scriptiem ,ko es zinu :) OJ BISHK PAR DAUDZ KAS NEIET :( Ok, jameginas ,kas cits:(

 

 

Man radas velviens jautajums, atceros ,kkur bija ,bet kur :)

 

KIpa man vajadzeja atslegt, lai tada lapa kur taja direktorija nekas nav, lai apaksha neuzrada informaciju par serveri (Versijas utt..) Kur tas bija jaatsledz? :)

Edited by bloody
Link to comment
Share on other sites

Tas ir error documenti, izveido roota .htaccess failu:

 

ErrorDocument 400 /errors/badrequest.html
ErrorDocument 401 /errors/authreqd.html
ErrorDocument 403 /errors/forbid.html
ErrorDocument 404 /errors/notfound.html
ErrorDocument 500 /errors/serverr.html

Link to comment
Share on other sites

bloody --> izdalam user tiesiibas un viss...

Uz Win var elementari uzlikt direktoriju kur irr peeja caur FTP ... Un nekur citur netiks...

HTTP pieeja konfigureejas caur Apache konfigu...

uzliec atseviskju subdomeenu ... kuram izdali tikai noteiktas Dir.... Paareejaas Apachis vienkaarshi ignorees.....

Kautgan ...HVZ kas notiks ja palaidiis skriptu kas isauc C:...

+ Ja cilveeks tev Luudz hosteet un Taisa meeslus.. tad Vienkarshi pasuuti vinju NAH&%$....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...