Jump to content
php.lv forumi

socketi


hackerman

Recommended Posts

Nu uzmeikoju tādu figņu, kur baigi daudz ar socketiem konektējas klāt konkrētajam serverim. Manā gadijumā tas ir dc++ hubs vai arī cs serveris.

Karoč uz hublista pusi velk. Mani interesē tas, kā varētu samazināt lapas lagus. Nu piem. man izvada 20 rezultātus vienā lapā. Kāmēr tur viņš katram pienkonektējas, sagaida rezultātu utt... Visa lapa lago pa to laiku. Kā varētu paātrināt to visu ielādi?

Varbūt mēģināt piestūķēt tur klāt ajax? Nu vnk, lai pa vienam ielādējas katrs hubs :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu piemēram taisu krutās serverlistes. Ip+portu dabūju, informāciju ieraksta db utt. Nu man vajag to statusu atjaunot. Tur kāda konkrētā mape etc.

Piemēram, ik pa 5, ik pa 3 min utt. Kā lai es atjaunoju? Kāds ir ērtākais/labākais veids ?

Link to comment
Share on other sites

Okei, tad cron būs tas labākais variants, ja? Dzirdējis es par viņu esmu, apmēram zinu ko šis dara, bet kā viņu palaist etc., būs jāpamācās.

Tad ar to cron būs droši? Domāju tādā ziņā, ka viņš tiešām atjaunos tos datus pēc tām noteiktajām minūtēm...

 

Viens man ieteica phpsleep fciju. Manuprāt tā ir galīgi garām. Ko jūs domājat?

 

Vēl varbūt ir iespējams updeitot ar perl ? Ja ir, varbūt tas variants ir pievilcīgāks? :) Nu pastāstiet kas un kā.. :)

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti par sleep. Tavā gadījumā vienkāršākais būtu pieseivot pēdējo update laiku un uz lapas apmeklējumu čekot vai tas ir vecāks kā vajag un ja jā, tad veikt visas pārbaudes, bet tad rēķinies ka katram N apmeklētājam būs ilgāk jāgaida lapas ielādi. Efektīvākais risinājums ir cron, bet nezinu kāds Tev ir hostings un vai tas Tev būs iespējams. Ja ir, tad google rokā un uz priekšu. Ja serveris ir ar win, tad jāskatās task scheduler laikam, cerams par to kāds cits spēs vairāk pateikt.

 

Starp citu, kāda starpība ar kādu valodu to dari? Tas par perl...

Link to comment
Share on other sites

sleep() it kā varētu izmantot, bet tas būs ļoti nestabils variants. Pēc pieredzes zinu.

 

cron, imo, ir vislabākais. Ja arī tev vienreiz nogļukos skripts, tad tas nekas - cron tāpat viņu atkal palaidīs pēc tā noteiktā laika.

 

Man nav ne jausmas kāpēc tu tu perl vispār piemini.:)

Link to comment
Share on other sites

Serveris ir freebsd. Cron ir pieejams.

Par perl - īsti nezināju, vnk ieminējos :) Neesmu nekad "grāpstījies" gar perl.

 

Nu ok, izvēle skaidra - jāpaliek pie cron.

 

Paldies.

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...