Jump to content
php.lv forumi

Back-poga


Gacha

Recommended Posts

Kā lai panāk, ka to lai nevarētu tikt uz atpakaļ. Lai nospiežot back pogu parādās:

Warning: Page has Expired The page you requested was created using information you submitted in a form. This page is no longer available. As a security precaution, Internet Explorer does not automatically resubmit your information for you.

 

To resubmit your information and view this Web page, click the Refresh button.

Vai kaut kas līdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Un, kur man tā rindiņa jalaiek?

 

Man ir home.php un tur ir inklūdots vidus.php un vidus.php visu laiku mainās pārslēdzot lapas. Kurā tad man jaliek? Liku home.php bet tad nav nekāda tolka.

Link to comment
Share on other sites

kā vienmēr izlīdz sessijas:

vaijadzīgā lapā, no kuras nedrīks iet atpakaļ uzliekam $_SESSION['noback']=1;

 

lapas augšā:

session_start();

if (isset($_SESSION['noback']))

{

echo 'No going back from herre';

exit;

}

 

of course, jāizdomā arī papildus parametri, kur ļauj iet uz priekšu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu es ieliku to sesiju lapas augshaa, bet man izmeta araa shito

Warning: session_start(): open(/tmp\sess_5ad0fb418ef49c4718c459c572040ad0, O_RDWR) failed
aikam kaut kur vajag nokonfigureet taas sesija? Bet kur un kaa? Es no sesijaam zinu tikai to kaa taas existee!
Link to comment
Share on other sites

Nu es ieliku to sesiju lapas augshaa, bet man izmeta araa shito
Warning: session_start(): open(/tmp\sess_5ad0fb418ef49c4718c459c572040ad0, O_RDWR) failed
aikam kaut kur vajag nokonfigureet taas sesija? Bet kur un kaa? Es no sesijaam zinu tikai to kaa taas existee!

php.ini kaut ko par session path pameklee

 

pagaidaam tev shis uzstaadiijums ir uzlikts uz /tmp - attieciigi, ja lieto windows, shaada celja nav .. jaaliek kaut kaads C:\windows\temp vai kaut kas tamliidziigs eksisteejoshss.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...