Jump to content
php.lv forumi

CMS sistēma!


iall

Recommended Posts

Labdien ,

sakiet lūdzu ,cik ilgi man būtu jamācās php lai es varētu uztaisīt normālu cms sistēmu? Līdzīgu šajai - Spied šeit!

 

Pārvietojiet šo uz OFFTOPIC ,šeit cerība ir dabūt vairāk atbildes nekā OFFTOPIC sadaļā :)

 

Liels paldies un lūdzu bez riebīgiem apvainojumiem!

 

Ar cieņu iall

Link to comment
Share on other sites

labi ka tik pieklajigi pajautaji! :) Lai vai kaa.. atkariibaa kaa tu maacies jebko, un vai tev ir zinashanas ieprieksh kada programmeeshanas valodaa! :) Ja taa ir.. tad buus vieglaak.. :) Piem.. es kaadus 2 - 3 meeneshus stradajos ar php :) un tajaa lapaa kuraa tu mani iesuutiiji.. neko taadu neuztaisamu nepamaniiju :) takaa maacies.. :) galvenais nejautaa stulbus jaut.. vai arii nejautaa to kas sheit jau kaadas 10 reizes pajautaats! Zinu ka pats daudz ko vnk.. samekleju sheit caur search un zinu arii cik apnicigi ir atbildet uz tadiem "durniishu" jaut.. :)

 

Sho postu vienmer minu ka vienu no galvenajiem orientierim iesaaceejam! :)

 

Buutu veelams ja saprastu HTML, jo bez taa.. taalaak iekshaa <?php ?> netiksi.. :)

 

Lai veicas ar php maaciishanos! :)

 

P.S. - Tai lapai kuru tu mineeji kaa piemeru uz mozillas ir gluki.. :)

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

Kheh ,paldies par motivāciju!Prasu tikai tādus jautājumus kurus tiešām nevaru atrast Google.lv

 

HTML zināšanas man ir ,ar to sāku ,tagad ir jāķeras pie php!Cik esmu ņēmies ar php ,teikšu tikai vienu - PHP > Omulīga valoda ,nav nekā nesaprotama :D

 

P.S. - Man uz Mozilla`s viss tur strādā normāli :)

Link to comment
Share on other sites

iall --> ar tiiru PHP labu CMS uztaisiit ir gruuti Vel noteikti klaat naak JavaScript .....

UN laiks lai pats uztaisiitu buus vajadziigi paaris meeneshi .... Protams ja neseedi pie projekta visu dienu..

Un f-jas kas jaazina?

apmeeram 50....

un jaazina kur ko mekleet ja vajag ko specefisku

teiksim jazina kaadas masiivu apstraades f-jas eksistee (nevajag ja taas maciities no galvas, vienmeer var paskatiities manuaalii, bet zinaat kaadas vispaar ir vajag)

Respektiivi jaazina PHP iespeejas Un kaa jau mineeju arii (kaut nedaudz ) jaazina JavaScript....

aldis --> uz web bazeetaam tehnalogijaam HTML ir pamatu pamats tas jaazina ljoti labaa liimenii....

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, jāpiebilst, ka javascripts būtu vajadzīgs obligāti tikai tad, ja vēlies cms sistēma implementēt kādu fancy-shmancy rich text editoru.

 

PS. iall - nav jau svarīgi cik daudz fjas tu zini. Jābūt izpratnei par to kā veidot web aplikācijas. Un fju zināšanas nedod šo izpratni (lielākoties).

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

vispārīgi/mysql => mysql_connect, mysql_select_db, mysql_query, mysql_fetch_assoc/mysql_fetch_array, mysql_real_escape_string, for/while cikli, echo/print, die/exit, pregi/regi, include/require arī noderēs.

 

teksta apstrādei => wordwrap, addslashes + pēctam stripslashes, substr, nl2br, trim, explode/implode, htmlspecialchars.

 

sesijām => session_start, session_destroy, unset.

 

īss ieskats (pirmais, kas galvā ienāca) :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...