Jump to content
php.lv forumi

Zinjkaribas pec pasist offtopic


lizard

Recommended Posts

Sezhu garlaikojos, un ta domaju ka varbut kadreiz naktotne varetu uzmeikot kaut kadu projektu saistiba ar hosteshanos, pieredzes labad. Te dazhi jautajumi.

 

1. Uz kada servera hostejas eclub? lai ari tur ir tikai kaut kadi siki pokemonu saiti, bet tomer vinju ir ljoti daudz, un domaju ka pieprasijumu skaits ir visai pieklajigs.

2. Ka hosteri cinas ar likrochiem, piemeram es drusku te trakerus hosteju par maksu, ka neka 35 ls dargo netu kaut ka jatpelna. :( Un vot hostejas te viens, sarakstijis ljevos scriptus, un ed nost man pus servera resursu, saku lai saliek cache un citus uzlabojumus, bet shis nemakot, un klientam jau taisniba. Bus jasak limitet, piemeram mysql var nolimitet konekciju skaitu, bet ko darit ja php scripti reali rijigi ir? Neticu ka lathost kaut ka nelimite resursus, jo vienmer atradisies kads gudrinieks kas salaidis php deli, ta ka funkcija aiziet bezgaliba.

3. Vai es drikstu piedavat hostinga pakalpojumus?, ja esu VIDa iznjemis lapinju par papildus ienakumiem un gada beigas samaksaju 25% no ta kas paliek pari pec hostinga izmaksu segshanas? Itka valsts savu gabalu dabuu vis bumbaas ;)

4. Kadas ir alternativas plesk panelim, protams nahaljavu(bezmaksas) jo visiem jau kakdas dzinis ir, musdienas jau nav kruta ka tev pie piedavata aprikojuma nav pierakstits administracijas panjelis, un 10GB/s truba (lol)

Link to comment
Share on other sites

uzliec kaut vai mazaaku taimoutu uz kaadaam 10 sekundeem. neljauj aploudot lielus failus. uzliec mazaaku php pieejamo atminju. kaut gan defaultaa jau ir 8, kas ir maz.

Link to comment
Share on other sites

psc, tiko ka datu centra nomainiju jauno serevri pret veco, bet kaut kas nojuka mosh paceljam atdauzijis kastei kko bushu, sistema sledzas nost, rit jabrauc skatities, bet interesanti mans provaiders niknotos ja e smajas tagad pieslegtu kasti uz kuru iet 1 miljons pieprasijumi diena :) Itka liguma tas nav atrunats!

Link to comment
Share on other sites

Nu 1 milj jau nav tik ljoti traki ja parēķina average 1000000 / 24 / 60 / 60 ~= 12 req/s (ok peak stundās teiksim 100 req/sec).

 

Svarīgi gan zināt kas tie pa pieprasījumiem .. ja teiksim 10 pieprasijumi sekundē uz 500 megabaitīgu failu kluci tad savādāk ;)

Link to comment
Share on other sites

Vienk man bails vienreiz man provaideris atsledza netu kad sakuma serveri majas girezu, tad shie teica ka arprac 200k pieprasijumi diena traks var palikt, bet tagad kas tad butu, saktu smirdet vinjiem iekartas :D Lab lai lietotaji pacieshas lidz ritam aizbraukshu uz datu cnetru skatishos ko varu salapit.

Edited by lizard
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...