Jump to content
php.lv forumi

Rus to ASCI (laikam)


Kamelija

Recommended Posts

Lieta taada, ka vajag jau HTML kodaa dabuut rus tekstu "по-русски" formaataa. Neprasiet kaapeec, jo shaa iemesla deelj esmu pasuutiijusi kilogramu trotila un iesainjojusi naakamajiem ziemassveetkiem tiem, kas izdomaaja, ka taa vajag.

 

Aber nevaru izdomaat KAA lai normaalus krievu burtus taa sakropljo... Varbuut ir kaads ar pieredzi shaadaas perversiibaas?

 

Jau ieprieksh paldies!

Kamelija

Link to comment
Share on other sites

Aber nevaru izdomaat KAA lai normaalus krievu burtus taa sakropljo

 

Pag, tev vajag sakropljot tieshi ? Nesaprotu.

 

Eniivei, izmanto utf-8 - failu pieseivo utf-8 formaataa un ieksh html head ieliec:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />

Link to comment
Share on other sites

Ech, forums sakropljojis manu vajadziibu :)

 

Tax: man ir vaards - Поиск:, jauki... man ir daudz shaadu mazu vardinju, kurus vajag formaataa & # 1 0 5 5 ; & # 1 0 8 6 ; & # 1 0 8 0 ; & # 1 0 8 9 ; & # 1 0 8 2 ; (saliku atstarpes, mozj nekonvertees)

 

Man interesee vai nav kaads tuulis, kas to dara. Savaadaak - http://www.thesauruslex.com/typo/eng/nonlatin.htm#ru - Copy+Paste liidz nedelejas beigaam un bezgala niigrs noskanjojums.

Link to comment
Share on other sites

Kamelija --> M$ Word ;)

tik tekstu saglabaa kaa web page ... (velams filtred)

 

в у ш й я л д ж pirms

peec M$ parvertiibaam

& # 1 0 7 4 ; & # 1 0 9 1 ; & # 1 0 9 6 ; & # 1 0 8 1 ; & # 1 1 0 3 ; & # 1 0 8 3 ; & # 1 0 7 6 ; & # 1 0 7 8 ;

Edit: iisti nesapratu ko tev vajag ja pa teisno izvadiit tad ar PHP ja vienkarshi parkonverteet tad var shaadi ;)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Kamelija --> M$ Word ;)

tik tekstu saglabaa kaa web page ... (velams filtred)

 

в у ш й я л д ж pirms

peec M$ parvertiibaam

& # 1 0 7 4 ; & # 1 0 9 1 ; & # 1 0 9 6 ; & # 1 0 8 1 ; & # 1 1 0 3 ; & # 1 0 8 3 ; & # 1 0 7 6 ; & # 1 0 7 8 ;

Edit: iisti nesapratu ko tev vajag ja pa teisno izvadiit tad ar PHP ja vienkarshi parkonverteet tad var shaadi ;)

 

Shadi arii der, vajadzeeja vienkaarshaa plain txt formaataa sataisiit shos kjeburus un nosuutiit gavrikiem aiz okeaana (Ziemelju ledus, jo atsakaas kategoriski leitot UTF).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...