Jump to content
php.lv forumi

Acc


saprotiet mani

Recommended Posts

Tām man tagad vajadzētu nedaudz info, esmu izveidojis admin paneli, priekš veba, un tagad vajag tikkai izveidot admin login, kuram ir noteikti leveli, vai kāds nevar man palīdzēt pateikt, aptuveni kādu tabulu veidot, kurā būtu paroles, niki, acc un moš vēl kkas, un, piem kā lai pārbauda, kad ir ievadīts gan pass gan username, kāds šim useram ir levels, nu piem

if blablabla 
{echo 'veba saturs') else .....

bet man vajadzētu tā lai varētu izveidot vismaz kādus 4 levelus, vai kādam ir kāds labs paraugs, saistībā ar to??

 

 

Un ir vēl viena lieta uz lapas ir funkcionējošs news skripts, var pielikt ziņu (shorttxt un txt) un gribu tā lai main lapā kur uzrāda visas ziņas zem katras ziņas ir "lasīt vairāk", uzspiežot uz tā piem nonāk līdz news.php?id=1 tik talu es maku, bet nezinu kā, lai izdara to, ka tālāk ir echo ar noteikto ziņu, nu kurai id ir 1

 

Te ir viens bubu skripts, kurš samet tagus iekš textarea, itkā viss ok, bet , kā, lai izdara to, ka izvadot pēctam to info no mySQL un citi ir nomainīti uz normālajiem, nu tālai rādītu šo urli, un kā var tajā kodā pats kautkādu tagu pievienot, nu kā izskatītos tikkai priekš tā lai ievadītu urli...

 

 

P.s iespējams, ka daudz ko nesapratīsiet, tas taču esmu es... Bet lūdzu ceņšieties palīdzēt...

Link to comment
Share on other sites

Uz otro jautājumu man šķiet tev jau atbildēja vienā no taviem iepriekšējiem topikiem. Ja tev vienalga nekā nesanāk, tad moš iemet pilnu kodu iekš paste.php.lv, un varam palūkot, kas par vainām.

 

Atbildi uz trešo jautājumu noteikt atradīsi, ja pameklēsi postus te pat forumā ar vārdu bbcode.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...