Jump to content
php.lv forumi

Kā tad īsti jābūt?


optimus

Recommended Posts

  • 1 month later...

Laikam netur ierakstiju postu!

Man rāda latviešu burtus paņemot ierakstu no datubāzes un viņu izvadot ar echo, tikai ja es viņu izvadu kā linkam atribūta href vērtību ārā pirms tam uztaisot visu ar mazajiem burtiem un atstarpes aizvietojot ar - , man viņš attēlo kā čeburus, kvadrātiņus, kad uzbīda ar peli. Kā to var labot?

 

Iznāk ka nevar to stringu apstrādāt, jo ja noņemu php kodu, kas viņu apstrādā, rāda ar garumzīmēm!

 

!!!!

Man no datubāzes paņem Virsrakstu($Title) = Title Ceļojums

Pēc apstrādes ar str_replace() un strtolower() tiek ielikts href="$Title", vaidzētu būt title-ceļojums(pēc apstrādes), bet ir title-ce#ojums. # vietā kvadrāts ar jautājumzīmi!

Gribās /bla-bla-bla-bla/, varētu garumzīmes str_replace(0 aizvietot, bet nesanāk jo garumzīmju vietā rādās ķeburs!

 

Un Netaisi dubultpostus, bet izmanto pogu EDIT!

 

Iztulkojiet saprotami man, es īsti nesaprotu!

This function is convenient when encoding a string to be used in a query part of a URL, as a convenient way to pass variables to the next page.

Edited by Aikss
Link to comment
Share on other sites

Pag pag, laikam nesapratu tad.

<a href="url">Linka nosaukums</a>.

Kuru tad nerāda?

Ja linka nosaukumu, latviešu burtiem strtolower nevarēs, jāraksta savi repleisi.

Kāpēc neder strtolower() latviešu burtiem?

Tāpēc, ka charakteri stāv rindā Āā...Čč...Ēē... nevis viss alfabēts ar lielajie un tad ar mazajiem ko pazīst strtolower().

// Laikam, ja godīgi es pats nezinu vai tā ir, bet vaina ir tur //

 

 

This function is convenient when encoding a string to be used in a query part of a URL, as a convenient way to pass variables to the next page.

Šī funkcija kodē tekstu URL formātā ērtākai datu apstrādei nākamajā lapā. (Es gan neesmu aglenē nekāds gudrais)

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

tā funkcija kodē URL formātā tekstu. Ar Tavu problēmu sakara nebūs. Es nodomāju, ka varbūt gribi GET masīvā to tekstu likt.

 

andrisp, paldies:) Es nemaz nezināju par tādu

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...