Jump to content
php.lv forumi

fsockopne() problema!


eM^

Recommended Posts

Problema tāda:

 

agraak lietoju fsockopen() lai parbauditu vai serveris online vai off, bet tagat es taisot jaunu majaslapu taisu un pie fsockopen izmantoshanas uzmet tizlu error. itkaa jau logisks errors, bet tads veel nekad nebija bijis!

 

taatad kods:

$connect = fsockopen("87.110.173.128",27016,$errno,$errstr,30);
if($connect) {
include ("query.php");
} else {
echo("Server Offline!");
}

 

un errors shads:

Warning: fsockopen(): unable to connect to 87.110.173.128:27016 in c:\mikus\appserv\www\index.php on line 105

 

nezinu kas pa vainu, bet man shito vajag novaakt, jo weblapaa ipashi skaisti jau neizskataas...

varbuut pie vainas ir kkas ieksh php.ini?

Link to comment
Share on other sites

Ports ir ritīgs? Nezinu kas tas par 27016 Counter Strike portu, bet tur ir vaļā 80 ports.

 

Ā, skaidrs :)

http://lv.php.net/manual/en/function.error-reporting.php

Edited by blackhalt
Link to comment
Share on other sites

joprojaam nesaprotu kas pa vainu. Kaapeec man taa agraak nebija, kad liku ar fsockopen parbaudiit vai serveris onlien vai offline un viss bija kaa pa sviestu, bet tagat uzliekot to error_reporting man taapat lapa kaadas 5sek laadeejaas... un vispaar jau es shito taisiju tikai viena skripta deel jo vinjam ja ir offline vinsh piekasaas par:

Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0. in c:\appserv\www\czarquery.php on line 319

un varbuut pashaa skriptaa varat paliidzeet? nav manis taisiits, bet zinu kur tieshi probleema.

SKRIPTS TE

Edited by eM^
Link to comment
Share on other sites

Nu līks kods..

 

Tas ka ilgi lādējās ir OK, jo pie offline jau notiks timeout gaidīšana...

Error reportingu moš ka tev vispār nav iespējams iesetot no skripta... ierobežojums

 

Kā variants ir - batch job, kas backgroundā updeito infu un ieraksta txt failā...

Jo šitādas lietas tā parasti nedara - katram visitoam taisa konekciju uz kaut kurieni savākt status (game stats)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...