Jump to content
php.lv forumi

PHP Web Swich


ntw

Recommended Posts

Tātad, es vadījos pēc tutoriāļa ko atradu iekš gfx-dream.lv - par to kā jātaisa swich ir (No tejienes mācījos ) . kr4, siwch uztaisu viss iet, ir

zivis.php?zivis=nojuuras

Bet man ar to nepietiek, Man ir vajadziigas divas sadaļas - ķipa, lai tad kad Augšējā sadaļā uzspiež uz jūras zivīm ( zivis.php?zivis=nojuuras ) tad kreisajā sadaļā parādās divi jauni linki - zivis.php?zivis=rengjes un zivis.php?zivis=silkjes .... VisIdeālāk jau būtu ja es varētu uztaisīt kreisajā sadaļā zivis.php?zivis=nojuuras&rengjes un zivis.php?zivis=nojuuras&silkjes , bet the point is, kaa lai ar Inclūdiem Lieku pēkšņi index.php failā parādīties kaut kam, kas nekur citur nav, un ir tikai uzpiežot uz jūras zivīm...ceru ka ideju sapratāt...ja vajag iedoūs sourses gabaliņu...

 

P.S. PHP Noobs Prasa.... :D

Link to comment
Share on other sites

e? visu ko pa swichiem jāzin/var izdarīt ir

switch($var)
{
case 'a':
case 'b':
echo 'moš a, moš b';
break;
case 'c':
echo 'toč c';
break;
case 'd':
default:
echo 'moš d, bet toč ne a, b un c';
}

pārējais tikai loģika.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, es vadījos pēc tutoriāļa ko atradu iekš gfx-dream.lv - par to kā jātaisa swich ir (No tejienes mācījos ) . kr4, siwch uztaisu viss iet, ir

zivis.php?zivis=nojuuras

Bet man ar to nepietiek, Man ir vajadziigas divas sadaļas - ķipa, lai tad kad Augšējā sadaļā uzspiež uz jūras zivīm ( zivis.php?zivis=nojuuras ) tad kreisajā sadaļā parādās divi jauni linki - zivis.php?zivis=rengjes un zivis.php?zivis=silkjes .... VisIdeālāk jau būtu ja es varētu uztaisīt kreisajā sadaļā zivis.php?zivis=nojuuras&rengjes un zivis.php?zivis=nojuuras&silkjes , bet the point is, kaa lai ar Inclūdiem Lieku pēkšņi index.php failā parādīties kaut kam, kas nekur citur nav, un ir tikai uzpiežot uz jūras zivīm...ceru ka ideju sapratāt...ja vajag iedoūs sourses gabaliņu...

 

P.S. PHP Noobs Prasa.... :D

 

es domaju ka tas jarakasta lapas kodaa,tjip

 

if($zivis=="nojuuras"){

<a href a/>

}

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tas ko prasa ir

zivis.php?kaadas=juuras&kraasa=zilas

 

taa arii ieguusti divus mainiigos.

Nu jā - apmēram to es grbu arī gatavu dabūt, bet jautājums ir kā! Es tak nezinu kā un kad to "&" lieto...kā man kas jānodefinē lai varētu rakstīt ar &

 

Tas ko es gribu panākt Izskatās apmēram šādi:

Index.php -

 

Augša

(Links) Jūras Zivis

Sāni

Content

Un piespiežot Uz linku jūras zivis tas viss mainās uz šādu paskatu ( bet paliek tas pats index.php )

 

Augša

](Links) Jūras Zivis

Sāni (Links) Siļķes (Links) Renģes

Jūras zivju vispārīgais InfoContent

Ceru ka tagad sapratāt ko es gribu panākt, bet 1. kārt es jau nemaz nezinu vai tas ir iespējams...

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

es domaju ka tas jarakasta lapas kodaa,tjip

 

if($zivis=="nojuuras"){

<a href a/>

}

 

Man par šito radās jautājums, kā ( un vai ir iespējams) ka man pieļaujamie gadījumi ir teikstim kādi trīs... pirmēram $zivis=="nojuuras" $zivis=="no ezera" ....Gadījumā IF Viņi izpilda tieši to pašu, tikai gadījumi vairāki....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...