Jump to content
php.lv forumi

DNS


dreimann

Recommended Posts

ok varejaat jau pateikt ka lai upload /otu/ vajag divus failis vienu .html un otru .swf

es vienkarsi tagad apgustu flash mx 2004. un negribeeju baigi liist visaa sitajaa. Lai nu kaa liels paldies par noraadeem, ja taa nebuutu diezvei kautkas izdotos.

Nu jaa kritika un uzbraucieni ir arii citos latviessu forumos /flash, utt./. Arzemju forumos gan ir loti laipni un reaali paliidz lloti zinossi cilveeki / un vienalga vai esi iesaaceejs vai galiigs tupars/.

 

vienu failu ieliku viss ir ok, tagad jaaieliek paareejie domaaju ka probleemaam nevajadzetu but. :)

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Kā tu zini, ka ārzemju forumos visi pieklājīgi un laipni, ja nesaproti angliski ?

 

Tev serveris jau teica

This domain still has no index.html page uploaded

 

Ar to tev nepietika, lai saprastu, ka vajadzēja uplaudot index.html failu ? A saki, ka varējām jau pateikt, ka vajag html failu uploadot.

 

Piedod, atvaino, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

ok ar vienu .html jau nepietiek vajag otru failu kur ir viss info pareizi. es jau teicu ka 'sajaa jomaa esmu iesaacejs taapeec dazi izteicieni var likties nesaprotami. tas tapat ja man kaads iesacejs pajautaa par ricukiem kautko/ man liekas sviests/ bet tas nenoziimee ka esmu galigs injaabs un nav uzreiz jaanoliek . turklaat angllu valodu saprotu lloti labi. man taadas aizdomas ka jums pasiem kautkas nau kaariibaa

Link to comment
Share on other sites

mhmm, ja tu esi ielicsi kaadu savaadaaku failu tad tak logjiski vari izdomaat, ka lai uz to tiktu ir jaaraksta www.freehost.com/tavsvards/mansfleshiks.swf !

 

un taa mansfleshiks.swf vietaa raksti to ko esi ielicis.

nezinu vai taa ir, bet manupraat var likt tikai PHP un html lapas ar nopsaukumu index. droshi vien ir veel kkaadi citi web lapu veidoshanas iespeejas, bet shitie ir tie kuri paarsvaraa visr ir.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...