Jump to content
php.lv forumi

Include...


valchers

Recommended Posts

Sveiki, es sev mājaslapai esmu uztaisījis dizainu(heeder, footer, navigāciju...) un pa vidu ir brīvs lauks, kas domāts informacijai , kā lai es tajā brīvajā laukā dabūnu to kas ir uzlikts ar include palīdzibu. Brīvajā laukā ir uzlikts Layer un tajā layer ir jābūt tam kas naks no include. Kāds varēu pateikt kas man ir jāraksta lai tā būtu(jo kad es liku tā cienkārši include kādam failam tas viss gāja pa virsu un neizkatījās diezko labi) un vai man sanāks tā kā es esmu iecerējis, ka heeder, footer un navigacija paliks uz vietas un spiežot kādu citu lapas sadaļu nelādēsies pa jaunam, bet lādēsies tikai tas kas ir lapas vidū?

Link to comment
Share on other sites

mēģināju pēc tā kas bija tai linkā, bet nekas negāja. Varbūt kāds var pārveidot šo un pārtaisīt par frame

<div style="position: absolute; width: 841px; height: 490px; z-index: 3; left: 158px; top: 128px" id="layer4">

</div>

Edited by valchers
Link to comment
Share on other sites

bubu --> Es neteicu ka tu iedevi nepareizi, Es teicu Ka shajaa gadijumaa preciizaak buutu nevis freimi bet Ifreims, jo nevar iisti iekljaut freimus ieksh DIV tur labaak noder Ifreims....

(ko es te staastu pats labi zini)

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...