Jump to content
php.lv forumi

E-mail izsūtīšanas skripti


born

Recommended Posts

Hmm..man tas tikai un vienīgi liekas loģiski. Protams, ja es iespējams kaut ko cvaru dabūt bez maksas, tad izmantoju iespēju un dabūju to bez maksas, nesaktoties uz to, kādiem mērķiem un cik ar to es nopelnīšu. Ja nevaru atrst bezmaksas daudz maz normālu risinājumu un pašam rokas pa īsu, tad lūk ir jāmeklē komerciālie maksas risinājumi. Nauda nevienam nemētājās, bet brīvā koda programmas gan šur tur var atrast diezgan labā kvalitātē..

 

...grey_w.., atšķirība tikai tāda, ka manā gadījumā, klienti ir ieinteresēti šajos e-pastos..

Link to comment
Share on other sites

hotscripta ir pabūts. par labu atdzinu paris esošos komerciālos skriptus, kuriem vajadzēja sezin vel kādus zend optimaizerus utt...

 

Jebkurā gadījumā , izskatās, ka nāksies pašam pakruķīt mozgu :)

Link to comment
Share on other sites

un ko ta tu domāji buržuju programmētāji ēd maizi bez sviesta?

 

redzi piemēram, es ne vella nejēdzu no auto remonta, tāpēc dzenu savu auto uz servisu un tur viņu man setaisa, es samaksāju un visi ir apmierināti. es neatveru iauto.lv un nespamoju par to, ka kāds varbūt vēlēsies man to mašīnu sataisīt pa velti, vai arī iedos savējo. tāpat ir ar programmām, ja tev vajag, bet pats to nedar,i tad proties samaksāt un lieta darīta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...