Jump to content
php.lv forumi

cross site scripting


v3rb0

Recommended Posts

situācija

ir domēns1.lv. tajā iframe, kurā includota mana lapa

ir domēns2.lv, tajā ir mana lapa. gribu no savas lapas izsaukt lai domēns1.lv lapa uzscrolētos uz augšu, rakstu kaut kā tā: window.parent.scrollTo(0,0); vai arī mēģinu izdarīt kko citu ar parent logu - nekas nesanāk.

 

laikam ir tā ka ja parent logs ir no cita domēna tad javascripts neļauj neko izdarīt parentam. bet varbūt kāds zin kādu workraundu kā tomēr piespiest parenta logu uzscrollēties uz augšu.

 

ja kāds grib palauzties, tad te faili 1.html un 2.html

 

protams, ja abi faili atrodas vienā domēna, tad strādā.

Link to comment
Share on other sites

#top kā domāts?

nepieminēju ka man vajadzētu to uzscrolēšanu iframes lapas onLoad eventā un nepārlādēt parent lapu pavisam.

kko kā onLoad="window.parent.location=window.parent.location+'#top'" ar neļauj aiztikt.

Link to comment
Share on other sites

nelaime kāpēc vajag tādu lēkāšanu ir ka lapa kas includo manu lapu ielikusi lielu iframi bez iframes scrollbariem - garāku nekā salien vienā lapā, tāpēc visu laiku ir tikai viens scrollbars - pasas lapas malaa.

ja useris skatās garu manu lapu, viņš pascrolē visu uz leju, tad uzspiež uz linku kas aizved uz īsu lapu, dabū thipa tukšu lapu, jo noskrolējies pa zemu.

 

pagaidām risinājums ir iestāstīt tai otrai lapai, lai viņi ieliek iframei scrollbaru vai taisa framesetu un piecieš ka nav 'pareizs' dizains.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...