Jump to content
php.lv forumi

PageZone.eu Hostings


PageZone.eu

Recommended Posts

(Pēc .lv likumdošans, ja apgrozījums nepārsniedz 20000 gadā, nav obligāti jāreģistrējas kā juridiskai personai, lai veiktu "saimniecisko darbību".)

Kur tu to raavi?

Ja apgrozijums ir virs 10K gadaa tad JAU JAABUT PVN MAKSATAAJAM ..

nerunajot nemaz par to ka varetu neregistreeties jaregistreejas....

Pat ja tikai iziiree savu personiigo dziivokli tad jarigistreejas regionalajaa VID...

un sajaa gadiijumaa taa ir tiira komercdarbiiba un nav svariigs apgrozijums

Jo nezvai visu nodroshini pats.... taatad kaadam maksaa (algo darbinieku)

+ arii pilnu serveru apkopi tachu neveic, gan jau kadam maksaa (sledz oficialus ligumus utt...)

 

P.S. iespejams ka var neregistreties ja veic saimniecisok darbiibu no gadijuma uz gadijumu...

sodien pardodu kautko riidien pavisam ko citu.... (bet arii par to shaubos....)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kur tu to raavi?

Ja apgrozijums ir virs 10K gadaa tad JAU JAABUT PVN MAKSATAAJAM ..

nerunajot nemaz par to ka varetu neregistreeties jaregistreejas....

http://www.ur.gov.lv/fails.php?id=178&v=lv

Komerclikums, 75.pants. Individuālā komersanta reģistrācija

(1) Fiziskajai personai, kas veic saimniecisko darbību, ir pienākums pieteikt sevi ierakstīšanai komercreģistrā kā individuālo komersantu, ja gada apgrozījums no veiktās saimnieciskās darbības pārsniedz 200 000 latu vai arī tās veiktā saimnieciskā darbība atbilst šādām pazīmēm:

1) gada apgrozījums no šīs darbības pārsniedz 20 000 latu;

2) tā savas saimnieciskās darbības veikšanai vienlaikus nodarbina vairāk nekā piecus darbiniekus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Heh :)

 

Man jau patīk šie jaunie darboņi :) Noīrējam jau gatavu serveri un resellojam resursus tā resursus. Bet kā jau iepriekš tika minēts - tādi cilvēki, kam ir vajadzīgs hostinga provaideris ārzemēs LV nemaz nav tik daudz... So what's the point??? Bez tam LV līmenī attīstīt nopietnu hostinga biznesu vispār ir diezgan tukšs numurs - tas var būt tikai un vienīgi kā papildus ienākumus (nelielus) ģenerējošs.

 

Un starp citu - nav jāreģistrējas nekur tad, ja ienākumi no saimnieciskās darbības fiziskajai personai gadā nepārsniedz 100Ls (tā vismaz bija kādu brīdi iepriekš). Ja summa gadā pārsniedz šo maģisko ciparu, tad aiziet uz UR un reģistrējamies kā IK vai SIA. Tā lūk! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

oj gribas paspamot :)

 

man jau likās, ka trafika uzskaite lv.zonā jau sen ir nomirusi, bet redzies, ka nē. nu labi, te tas pagezone teica, ka pie lieliem trafikiem te provi lamājas un karas - skujas tev vecīt! vienam projektam tepat lvzonā hostētam pa mēnesi nogāja 250GB, rēķini virs 7GB dienā. un strādā viss kā vajag - ne reizi lagas nebija.

 

un mani vēl smīdina, ka hostinga pakalpojumu lapās parādās milzīgas kastes un milzīgi serveri atkarībā no pieslēguma veida (un vispār arī), ka tiek birdināti saukļi par daudzajiem serveriem un to megakrutumu.

skujas jums - esmu bijis 3 dažādās serveru telpās pie 2 lieliem serveru turētājiem un ko es varu pateikt - tie visi skaistie lielie serveri lapās dzīvē izskatās pēc nīkulīgiem baltiem keisiem, kurus pārdod uz svara :)

nu lab tik traki jau nav, bet ideju sapratāt.

gan jau, ka serveru turētāji ir bijuši tur kur viņu kastes ir novietotas un paši zin reālo situāciju :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...