Jump to content
php.lv forumi

Liekais darbs


Tanders

Recommended Posts

Luuk mana maajaslapa.

 

Tanders.times.lv

 

Saaksim ar to ka esmu iesaaceejs. Protams lapa izskataas paaraak labi uztaisiita prieksh iesaaceeja. Labi, nedaudz ko nepratu uz javascript uzskriptot, pamekleeju internetaa un iekopeeju, bet paarsvara majaslapu uztaisiiju pats.

 

Labi, par teemu. man ir jautaajums. Ko vareetu pamainiit manaa majaslapaa, lai vareetu vieglaak peec tam papildinaat to.

Man ir news sadalja.To es itkaa ieliku ifreimaa, lai nebuutu katraa html failaa jaaraksta klaat tas viens teikums ko es gribu ielikt.

Bet paareejo navigaaciju(navigation, links,augsheejaa pogu rinda) es negribu likt ifreimaa jo tad uzspiezhot uz linka vinsh atver turpat, nevis pa visu lapu(dokumentaa). Protams ar blank page(a href=...) arii nebuutu labi.

Meeginaaju ar freimiem , bet tur nedriikst buut BODY tags. Kaut ko uztaisiiju tukshaa failaa, bet peec tam neraada ieliktos freimus. paeksperimenteeju, izraadiijas ka maisaas augsheejaa bilde(kaa nonjem taa uzreiz paraadaas freimi). Pilnīgi tagad esmu apjucis, nezinu ko darīt.

 

Varbuut ir iespeeja kaa to panaakt taisot uz PHP.

Link to comment
Share on other sites

<html>
<head>
<!-- viss heada saturs -->
</head>
<body>
<!-- šeit iet logo u.c. augšējā draza -->
<table>
<td width="100"><!-- šeit iet navigācija --></td>
<td><?php
if (isset($_GET['lapa'])) $lapa=$_GET['lapa'];
else $lapa='';
switch($lapa) {
case 'filmas':
include('filmas.php');
break;
case 'profile':
include('profile.php');
break;
case '':
// šeit uzrakstam sākumlapu vai arī ieliekam to kādā citā failā un šo failu inklūdojam
break;
}
?>
</td>
</table>
</body>
</html>

nu tas tā ļoti aptuveni.

Link to comment
Share on other sites

es par to pagaidaam piedomaaju. Starp citu par skanjaam operas lietotaajiem nevajag uztraukties jo opera nejem pretii to skriptu =D

 

Grey_Wolf --> Paldies es to zinu, vienkaarshi shito bija gruuti paskaidroot iisaak.

 

andrisp --> tu domaa tajaa contentaa. Tur vienkaarshi liekot pie malas vinsh gandriiz aiziet aarpus content raamjiem, tadelj nocentreeju. Protams izskataas galiigi garaam, vienkaarshi buus jaauzliek atkaapes no malaam.

 

axwell --> kaa tu to domaa? dizains, taa augsheeja bilde un visas pogas vai par lapas saturu?

 

 

Paldies par kritikaam =DD(bez jokiem)

Edited by Tanders
Link to comment
Share on other sites

platumam nav ne vainas, tik tie sīkie burti piebesī!

 

Tu gadienā nelieto Operu, kur Zoom uzlikts uz 50% ? Tas arī izskaidrotu to, ka tev liekas, ka visi burtiņi maziņi. Jo man uz mana 1280 monitora pietrūkst vēl vismaz 200px, lai iekļautos.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...