Jump to content
php.lv forumi

PostgreSQL visual query builder


Vebers

Recommended Posts

Ir gadījumi, kad nepieciešams ar rokām pielabot kādu ierakstu (update) vai selektu no DB vai tml. Tad labak ar sadu atri es piesledzos un veicu ko man vaig, nekā lieku failu uz servera un caur to daros. Ehh.. nemāku izskaidrot..

 

edit: Labs bija oriģinālais mysql query browser, kur bija logs Q ievadei..

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

vērts ir tad, ja tas tiek reāli izmantots, nevis ielikts tjip tāpēc, ka tas ir kruta.

pietam kā šī foruma pieredze rāda tad ļoti daudzi neprot izmantot daudzās mysql iebūvētās iespējas.

 

es pats turpinu vienā mierā izmantot mysql. vienīgi lielajos projektos pamazām tiek ieviests postgresql.

Link to comment
Share on other sites

Es vnk tagad sāku tēmēt uz darba meklēšanu un skatos, ka sludinājumos jau parādas prasība pēc pqsql..

 

edit: pgsql, pamatiespējas un datu tipi ir tādi paši kā mysql, tikai jāapgūst nedaudz specifiskākas lietas..

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

:DD

 

pamatiespējas? ko tu sauc par pamatiespējām? pamats visam ir SQL un tie pamati ir praktiski visur vienādi (ja vien ļoti nemaldos), kur tiek izmantots SQL (mysql,pgsql,mssql,...)

datu tipi ir nedaudz atšķirīgi (ja esi strādājis tad noteikti pamanīji)... nu un nemaz nerunājot par pašu postgres (triggeri, transakcijas, etc etc)

Link to comment
Share on other sites

Nu paga, hmnc,..

 

PGSql ir normāla trigeru/func uzbūve, tas nozīmē to ka daļa koda pārceļās uz DB... un teiksim ja tu dzēs kādu ierakstu, un lai izdzēstu pakārtotus ierakstus, nav jāraksta PHP/... kods (tas ir gadījumi, kad ar parasto DELETE CASCADE + relation to nevar izdarīt), vai arī dzēšot kaut kas jāinsertē citā tabulā...

 

Es piemēram izmantoju f-jas lai izdabūtu sarežģītas lietas, kas būtu iespējamas tikai PHP/.. + standarta SQL gadījumā

Piemēram pakārtotā kataloga `ceļš atpakaļ` un etc lietas...

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...