Jump to content
php.lv forumi

Ierakstu rādīšana no tabulām


atari

Recommended Posts

Ir šads skripts:

 

 

 

<?

// Connect to the database

mysql_connect ('localhost', 'root', 'password') ;

mysql_select_db ('db');

 

// Select random rows from the database

$result = mysql_query ("SELECT * FROM content, users ORDER BY catid ASC LIMIT 3");

 

// For all the rows that you selected

while ($row = mysql_fetch_array($result))

 

{

// Display them to the screen...

echo "<a href=http://localhost/site/celjsh=" . $row["id"] ." target='_parent'>

 

<b>" . $row["username"] . "</b>

</a>

<br />" ;

}

?>

 

 

kas tas iedarbinās tad tas parāda visus ierakstus no tabulas "users" lauka "username", bet es vēlos, lai parādītu tikai tos "username" ierakstus, kuri ir tabulā "content" kaut ko ierakstījuši, laikam saprotamāk būtu, tā, kad tas skripts iedarbinās parāda visus lietotājus, bet es vēlos, lai parāda tikai tos kuri ir kaut ko ierakstījuši html formā, kas saglabājas tabulā "content" laukā "fulltext" un linku uz viņu rakstu. Piezīme, tabulā "content " ir lauks "created_by" kas sakrīt ar vērtību tabulas "users" lauku "id" . "cat_id" ir tabulas "content" lauks.

 

Ja sanāca saprotami, palīdziet ar padomu.

Link to comment
Share on other sites

es avrbut pilnigi neaspratu bet vai tā neietu

 

$result = mysql_query ("SELECT * FROM content, users WHERE content.fulltext <>'' AND content.created_by=users.id ORDER BY catid ASC LIMIT 3");

 

'' ir apastrofs apastrofs

Edited by pokimons
Link to comment
Share on other sites

paldies, tagad ir gandrīz tas, ko vēlos, ir tikai viena nianse, parāda visus lietotāja rakstus, kas pēdējais to pievienojis, teiksim lietotājs

"vasja pupkin" ir ierakstījis pēdējos 3 rakstus no visiem lietotājiem un rāda šādi:

 

vasja pupkin

vasja pupkin

vasja pupkin

 

bet es vēlos, lai rāda tikai lietotāju vārdus kuri pēdējie rakstījuši rakstus:

 

vasja pupkin

chumazik

borja

Edited by atari
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...