Jump to content
php.lv forumi

neiet skripts... itkaa vajadzeetu straadaat.. bet nestraadaa


marnix

Recommended Posts

aa. man veel ir jautaajums... piem reg forma, ierakstu niku un paroli

nospiezu submit pogu un vinsh aizsuuta uz lapu generate.php ... a kaa man izdariit lai vinsh paarbauda datubaazee vai jau taads niks nepastaav un ja pastaav tad izdrukaa kluudas pazinjojumu??? Buushu pateiciigs par padomu...

Link to comment
Share on other sites

thanks... :)))

 

a kaa var izdariit taa lai ja ar niku viss ir labi tad vinsh ieraksta bet ja nav labi tad neieraksta????

 

aa un veel kas... nu kipa vinsh paarbauda vai niks pastaav ja pastaav tad drukaa kluudu, ja nepastaav tad paarbauda vai parole sakriit ar parole2 ja viss ok tad vinsh iet taalaak bet ja nee tad izdrukaa kluudu, tad paarbauda vai visi logi ir aizpildiiti ja nav tad drukaa kluudu, ja ir tad iraksta datubaze...nu ar to nika parbaudi tiku galaa bet vinsh izdrukaa kluudu u nne toko vajag kaa to noveerst Rejku errors Undefined index: dzimums in c:\web\www\generate.php on line 24

Notice:taads niks jau pastaavRegistracija ir notikusi veiksmigi! spied šeit lai ielogotos... vinsh paraada to kad nik jau pastaav bet arii to kad viss ir ok man taa nevajag man vajag lai vinsh izdrukaa tikai kluudas pazinjojumus ja taadi ir un atpakallinku. bet ja viss ok tad tekstu kad esi registreets un linku uz loginu.. reku kods - > http://paste.php.lv/3130

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt, nika kaut-kas-nav-kārtībā gadījumiem kaut kas tamlīdzīgs:

 

if (kaut_kas_nav_kārtībā) {

echo "kaut kas nav kārtībā !";

}

else {

// ierakstam datubāzē informāciju

}

 

otrkārt, dzimuma noteikšanai tev ir lietots input type="radio", vai ne ? ar to ir tā, ka ja neviens nav atzīmēts, tad vispār post dati par tādu lauku neeksistē. tāpēc vai nu pie php liec:

 

if (!isset($_POST['dzimums'])) echo "norādi savu dzimumu !";

else {

//viss ierakstās

}

 

vai arī ļoti vienkārši pirmajam input radio laukam pievieno atribūtu checked.

Link to comment
Share on other sites

aa. man veel ir jautaajums... piem reg forma, ierakstu niku un paroli

nospiezu submit pogu un vinsh aizsuuta uz lapu generate.php ... a kaa man izdariit lai vinsh paarbauda datubaazee vai jau taads niks nepastaav un ja pastaav tad izdrukaa kluudas pazinjojumu??? Buushu pateiciigs par padomu...

 

pieliec login laucinjam unique indexu un vienkaarshi pieliekot jaunu rindu, ja ieraksti dubleejaas, tad mysql pazinjos par kljuudu.

 

paroli no md5 nevajag dabuut atpakalj.

 

paroli saglabaa md5, un peec tam arii saliidzini kaa md5.

 

md5(parole_db)==md5(ievadiitaa_parole)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...