Jump to content
php.lv forumi

Grāmatzīmes


Battlemage

Recommended Posts

Lieta tāda, ka man favorītos stāvēja ļoti daudz svarīgu linku un visāds stuff's, bet vienu dienu ieslēdzot PC, visi bookmarki ir pazuduši un arī nekur failos viņus nevarēju atrast. Visi svarīgie linki, norādes kuras biju saglabājis - pazuduši. Vai viņus ieliekot arī kaut kur citur viņi uz PC saglabājas, vai kā savādāk viņus var dabūt atpakaļ ? Cerams ka sapratāt kas pa problēmu. Thx.

Link to comment
Share on other sites

Bet protams. Man arī nav bookmarku bakupa.

Es piem nesaprotu kā šādi var pazaudēt bookmarkus.

Vai nu vīruss patīrījis Application Data vai nu kautkāds cleaneris tiek lietots kas to dzēš. Citādi jau paši no sevis nepazudīs tak.

Ā nu vēl variants - firefoxis nokrešoja un pazaudēja visu.. kautgan tas mazticamāk nekā tie pirmie varianti.

Link to comment
Share on other sites

Ā nu vēl variants - firefoxis nokrešoja un pazaudēja visu.. kautgan tas mazticamāk nekā tie pirmie varianti.
Ne sūda. Esmu reizes 4 tā visu papisis.

 

Un vēl pāris ļautiņi šo to pazaudēja, pie kam bija izteitki nelaimīgi, jo tur bija visādas foršas lietiņas savāktas, kuras pēc tam lāga nevarēja atrast.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez. Man arī FF krašoijs ir. Īpaši alfa un beta versijas. Un diezgan bieži. Bet ne reizi neesmu pazaudējis neko no profila. (nu labi vienu reizi gan, bet tad pats netīšām visu izdzēsu, bet tas jau cits stāsts :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...