Jump to content
php.lv forumi

Papildināt DB, kura atrodas uz cita servera


Kristabs

Recommended Posts

Pieņemsim, ka man ir DB1 un DB2. DB1 atrodas uz mana servera un es ik pa laikam kautko tur rakstu un papildinu/dzēšu. DB2 ir tādas pašas struktūras datu bāze un atrodas uz cita servera. Vai var izdarīt tā, ka sasinhronizēju abas DB, respektīvi abās informācija paliek vienāda(tāda kāda viņa ir iekš DB1 paliek arī iekš DB2). Nevaru iedomāties kā to panākt, lai nebūtu iekš DB2 viss jāizdzēš un jāraksta par jaunu visu no DB1, bet tie ieraksti, kas sakrīt paliek neaiztikti. Kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, šis ir arī tas ko vajadzēja. Bet es tiko sapratu citas lietas, ka es to nevarēšu izmantot, piemēram, ja man DB2 atrodas uz serveris.lv, tad es neko nevaru izdarīt. Mana doma bija, ka es CMS turu uz sava servera, lai neizdotu failus ārā un ar CMS dara visus apdeitus iekš manas DB, tad kad darbs ir beigts, tad apdeito viņu pašu DB2 ar to info, kura ir nākusi klāt/mainījusies. Otra lieta, kur es ieraudzīju problēmu ir arī bilžu pievienošana. Tākā ir vien jāliek tas CMS uz viņu pašu servera. Biju domājis CMS iznomāt, neviss pārdot un līdz ar to kontrolēt lietošanu atstājot CMS`u uz sava servera. Ir kādas idejas, ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...