Jump to content
php.lv forumi

Izdzēst no tabulas ja nav tukšs lauks.


Vebers

Recommended Posts

Klez, nu pag, ne jau ka vispār nav nekādu tadu, bet piemēram informācijai par kontaktiem tipa ieraksta vārdu,uzvārdu,adresi,telefonu,e-pastu.

A ja neieraksta e-pastu, ko tad tur glabāt? Tb vienas tabulas vienā ierakstā atstāt to lauku tukšu vajag.

Kas tad vispār nedrīkst pievienot tādu ierakstu?

Link to comment
Share on other sites

to bubu:

Neviens jau nesaka ka nevar buut tuksi lauki - pat ljoti biezji vinji ir tukshi, bet

 

cit:

ja, piemēram, lauks `mja` nav tukšs.

cit. end:

nu paskaidro shhi ieraksta glabaashanas jeegu ?

ja laukaa IR ieraksts - tad vinju !)#*$%$*(#@*

Kur jeega - paliek tikai lauki kuros NAV ierakstu... - tukshi lauki.....

Link to comment
Share on other sites

Ideja bija taada, ka tabulaa glabajas ieraksti

struktuura : id | fails_addr | fails_nos

 

Lietotaajs dzeesh aaraa ierakstus (taas ir tjip veestules) un tad paskataas ja veestulei ir pievienots fails [lauks fails_addr nebuus tuksh] un ir jaizdzeesh arii fails ne tikai ieraksts no mysql..

Nav taa ka paliek tikai tukshie lauki, tiek dzeesta visa liinija

 

ehh... ceru ka ideju saprataat :)

Link to comment
Share on other sites

nee droshi vien ka nee - bet kaada jeega vispaar kautko rakstiit DB ja vajadziigie dati naff parbaudiiti?

vienkaarshak tachu sakumaa parbaudit? ne taa?

Nu bāc, tad tu saki, ka manā iepriekšējā piemērā nedrīkst ļaut rakstīt iekš db, ja e-pasts nav ievadīts?? Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Nu bāc, tad tu saki, ka manā iepriekšējā piemērā nedrīkst ļaut rakstīt iekš db, ja e-pasts nav ievadīts?? Kāpēc?

nu nee taa gan es neteicu/nedomaaju

cit:

Neviens jau nesaka ka nevar buut tuksi lauki - pat ljoti biezji vinji ir tukshi

cit. end:

bet kaada jeega dzeest ierakstu JA vinsh NAV tuksh - nevis ja vinsh ir tuksh?

to: MakaTaNaw

cit:

Kā lai es izdzēšu ierakstus no MySQL tabulas ja, piemēram, lauks `mja` nav tukšs.

cit.end:

atbilde uz tavu tiesho jautaajumu jau tika sniegta - Lugums tomeer Preciizaak formoleet savu jautaajumu

tikai peec tava papildus paskaidrojuma var saprast ka tev intresee saistiitaas tabulas !

P.S. Svetdienas dienaa no riita - siltu shnabi?

ta katraa laikaa !

------

apmeeram taa?

Link to comment
Share on other sites

Nekā nesapratu, ko tu tur sarakstīji...

Tad ja jau tu

nu nee taa gan es neteicu/nedomaaju
tad kā izskaidrot šo, ko tu teici:
nee droshi vien ka nee - bet kaada jeega vispaar kautko rakstiit DB ja vajadziigie dati naff parbaudiiti?

vienkaarshak tachu sakumaa parbaudit? ne taa?

 

Man jautājums #4 postā bij - ir ieraksts, e-pasta lauks ir tukšs. Tu #5 atbildēji, ka nav jēgas glabāt ierakstu, ja lauks ir tukšs.

 

To es nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Man jautājums #4 postā bij - ir ieraksts, e-pasta lauks ir tukšs. Tu #5 atbildēji, ka nav jēgas glabāt ierakstu, ja lauks ir tukšs.

To es nesaprotu.

mjaa... doma preciizaak bija par riindu... sor. nepreciizi izteicos.

skatoties uz topika jautaajumu.....

-----

japkuraa rindaa/ierakstaa var buut tukshi lauki -NULL (bet labaak no vinjiem izvairities - kaadeelj. sk sql manuaali par aatrdarbiibu)

bet jeega ja rindaa VISI ir NULL tad jeega?

un kaada jega dzees ierakstu/rindu - Ja vinh eksistee ? - preciizs topika jautaajums.....

Link to comment
Share on other sites

Ne ne, topikā rakstīts vārds "lauks" nevis "ierkasts/rinda" kā tu raksti. Divas dažādas lietas.

jaa jaa - un atbildeeju arii par doto teemu...

sis viis saak vilkt uz oftopic - preeciizaak uz fleimu

P.S. starp citu nebuutu slikti ja buutu atsevisja sadalja fleimam - dazreiz ta gribas pakaskjeeties.....

edit:

varbuut ir veerts ieviest sadalju kur cilveeki var pavilloties? - ka zinaams striidos dzimst patiesiiba...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...