Jump to content
php.lv forumi

Manas 2 lapas!


seeder

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu,nu bet kaa dizaina nava?:) man patiik,tas manupraat ira galvenais:) bet nesaprotu vaardu '' dizaina nava'' var buut smuks,var buut nesmuks, bet dizains tur ira! visas bildes tomeer ira dizains! un pirmaa driiz ies:)

 

 

Roze,nu taksh ne jau nu nopietni es to domaaju!:)

Edited by seeder
Link to comment
Share on other sites

Roze,nu taksh ne jau nu nopietni es to domaaju!:)
Šādus tekstus neviens pārnestā nozīmē neinterpretē.. Līdz ar to brīdinājums paliek spēkā.

 

Eu,nu bet kaa dizaina nava? man patiik,tas manupraat ira galvenais:) bet nesaprotu vaardu '' dizaina nava'' var buut smuks,var buut nesmuks, bet dizains tur ira! visas bildes tomeer ira dizains! un pirmaa driiz ies:)

Tas ka tev patīk tas ir jauki un labi, bet tad nevajag lietot mātēs u.c. vārdus ja kāds izsaka kritiku, kuru tu pats esi jautājis.

Pie kam tas var būt galvenais ja tā ir tava un tikai tava personīga lapa, pretēji dizains un funkcionalitāte weblapās vienmēr ir jāpielāgo pēc iespējas lielākai mērķauditorijai. Ja 98% nepatīk tad likt uz to mīksto var bet tad lapai nav jēgas..

"Dizains nava" nozīme to ja arī tur varbūt ir kaut kāds krāsu salikums, kaut kādas tabulas un teorētiski minimalistiem vairāk neko arī nevajag, tad kopumā ir maz grafisko elementu, nav panākta harmonija un acij tīkams rezultāts.. tapēc arī saka ka "nav" :)

Link to comment
Share on other sites

seeder: vai tik tu neesi tas spameris alfa no sigmas.. (cik lv nets gan ir maziņš..)

 

Ja nav ko likt, tad nav ko taisīt - lapas saturs ir svarīgākā sastāvdaļa. Ja tomēr gribas taisīt tad atrodi par ko taisīt. (būšu kruts, jo man ir sava mājaslapa ir domāts bērnudārzam)

 

Kā jau Roze teica, ja lapu rādīsi citiem, tad savā ziņā tava paša gaume iet otrajā plānā.

 

un vēl "re cik es kruts, re kā man viss sanāk" stulbuma kalngals, tādus neviens necieš un jamos vai nu aprēc vai arī štekerē pa pieri, atceries to.

Link to comment
Share on other sites

Vairumu lv-blogotāju var elementāri atrast gūglē ierakstot searčā "niks site:lv" (bez pēdām, protams).

22602[/snapback]

tā kā man ir samērā unikāls niks tad pietiek vienkārši ar niku.. (kas reizē ir labi un slikti).

 

Starp citu, nezinu kā citiem, bet man pēdējā pusgada laikā stiprs haoss laikam iemeties galvā - vairākas reizes jau pārtaisu to savu lapeli (lai citas pārtaisītu nepietiek spēka), bet līdz galam nesanāk tikt jo pasākums ievelkas un pusceļā izdomāju kādu racionālāku veidu kā visu taisīt un sanāk atkal sākt no gala (Pašreizējā ideja ir uztaisīt universālu sistēmu izmantojot OOP).

 

Seeder: paņem kaut vai aizčāpo uz tupunturies.lv skaitīšanas sistēmu un paskaties topu. Tur ir kaudze ar lapām, atsortē pēc kategorijas blogus un papēti sīkāk, tur daudz labu "blogu" piemēru ir. Vēl ir tāda zelta paruna: mazāk prasīt - vairāk lasīt ;)

Link to comment
Share on other sites

Dodieties tur, kur Jūs sapratīs un uzklausīs, Ser!

Bet ja runājam nopietni, vai tā ir tendence? Arī augstskolā arvien vairāk sastopu "misterus programmētājus", kuri neko vairāk par slashdot (labākajā gadījumā, sliktākajā datuves) jaunumiem nav redzējuši, bet kad vajag paveikt kādu darbu praktiski, rāda garus ģīmjus un izvairās no atbildes.

Link to comment
Share on other sites

A ko tu citu gaidīji? "Ui cik tava lapa forša! Wiiii! y0u r0ckz! Es ar tādu lapu gribu! super kraasazz!"

B**n, apnikuši šitādi te jau

 

Edit: izlasīju savu postu un sāk likties, ka izklausos pēc Delfina :)

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...