Jump to content
php.lv forumi

par selectiem un citmām problēmām


bra

Recommended Posts

Tātad es atkal esmu sakrājis nelielu problēmu kaudzīti un sākušu šīs izklāstīt.

1) ir selects

if(empty($_POST["blok"])){

$blok_chek = " statuss =1 AND ";

}

else{

$blok_chek = " ";

}

#=>echo $blok_chek;

$sql_query = "SELECT * FROM user WHERE ".$blok_chek." vards LIKE '%".$_POST["name"]."%' or uzvards LIKE '%".$_POST["name"]."%'  order by vards ASC";

 

viss jau ļoti skaisti itkā šancē, bet šī te daļa vienkārši tiek ignorēta statuss =1 AND un tiek atlasīti visi ieralsti neskatoties uz to selecta daļu, varbūt jums ir kāda iedeja kas par problēmu

 

2) ir meklētājs kurš just atlasa visus kautko no txt(text) lauka, bija doma veidot highlitaitu tam textam labi tur man talkā nāk str_replace(), bet jautājums kā Mysqlim pateikt lai atrod man ar text like '%koks%' atrod man visus koks, bet nevis lietuskoks tā sacīt atrod tikai pilnos vārdus

 

Paldies jums jau iepriekš

Edited by bra
Link to comment
Share on other sites

1.) izvadi no tā ROW lauku statuss, vai drukājās 1 / 0 pat pie WHERE statuss = 1

stipri šaubos ka tā būs... bet varbūt kaut kas ar tiepiem nav OK...

21734[/snapback]

tur jau tā lieta izvanu un man rādās i 1 i 0, tas nav patīkami, bet moš jāpaspēlējas at tipiem taga man CHAR(1) moš uzlikt int(1)

 

UPDATE

nē arī ar int šams just tiek ignorēc

Edited by bra
Link to comment
Share on other sites

hhh. tavs kverijs ir šāds (ko tev pašam vajadzēja ar echo izdrukāt un paskatīties):

SELECT * FROM user WHERE statuss=1 AND vards LIKE '%post-name%' OR uzvards LIKE '%post-name%' order by vards ASC

neliekas ka X AND Y OR Z nosacījumā X daļa neņemsies vērā, ja Z būs pateiss?

Vajag X AND (Y OR Z). AND ir lielāka prioritāte nekā OR, taču.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...