Jump to content
php.lv forumi

SMS scripts


ouzo

Recommended Posts

es jau domaju, ta tipa suuta uz epastu! nu juus jau ziniet ja no e-pasta grib suutiit zinju, tad jasuta piemeram uz 9999999@sms.lmt.lv vai 9999999@sms.tele2.lv! Tas jau manuprat ir vienkarshak, nekaa pec to bilzu atpaziishanas! B)

Link to comment
Share on other sites

bet, der jau arii ar taam zimejumu atpaziishanaam! es nesaprotu, kapec lmt vispar vajadzeeja uzlikt kaut kadu kodu? lai vinjiem majas lapu vairak apmekleetu? un ja tele2 uzliks tadu pashu kodu, ko tad? :o

Link to comment
Share on other sites

bet, der jau arii ar taam zimejumu atpaziishanaam! es nesaprotu, kapec lmt vispar vajadzeeja uzlikt kaut kadu kodu? lai vinjiem majas lapu vairak apmekleetu? un ja tele2 uzliks tadu pashu kodu, ko tad? :o

18417[/snapback]

 

urķosim :) LMT kods ir vien tas vēl vieglākais...

Link to comment
Share on other sites

Guest Zandis
bet, der jau arii ar taam zimejumu atpaziishanaam! es nesaprotu, kapec lmt vispar vajadzeeja uzlikt kaut kadu kodu? lai vinjiem majas lapu vairak apmekleetu? un ja tele2 uzliks tadu pashu kodu, ko tad? :o

18417[/snapback]

 

Autorizācijas kods tāpēc, lai nesūtītu SMS bombus.

Un jā, uz numurs@sms.lmt.lv nevar aizsūtīt. Var tikai ID@sms.lmt.lv ;)

Link to comment
Share on other sites

nu bet var taču uzlikt piemēram, ka uz vienu nummuru no vienas ip adreses var sūtīt piemēram vienu ziņu piecās minūtēs! :) Un var arī sūtīt ja Tu nēsi nomainījis nummuru uz id! :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...