Jump to content
php.lv forumi

atkal jau replace...


ohmygod

Recommended Posts

Mljin nu nekādīgi nevaru iebraukt tajos preg_replace un ereg_replace...

Vajag no URL izvākt v=(kaut kāds cipars(viens))

string_replace nevaru lietot, jo tas cipars var būt dajebkāds - taisīt ciklu kaut kā nevisai smuki būtu.

Kā uztaisīt, lai man no ?id=20&y=2005&m=4&v=4 izvāktu v=4 ?? v var buut arii 2, 4, 5 - līdz deviņi...

 

Tas tjip jauna linka ģenerēšanai vaidzīgs ar domu, ka v vērtība tiks mainīta, lai urlā jamā nedublētos...

 

 

Lūdzu - soli pa solim kāds izskaidro - kas tieši ar katru simbolu tiek darīts!!! PLZ!!

No manuāļiem nu neko nesaprotu :/

Edited by ohmygod
Link to comment
Share on other sites

No manuāļiem nu neko nesaprotu :/
Njā, nu i mūsdienās šitādi programmētāji rodas... <_<

 

<?php
 $url='?id=20&v=5&y=2005&m=4&v=6';
 $url = preg_replace('@&v=(\d+)@', '', $url);
 echo $url.'&v=55';
?>

(darbosies tikai tad, ja v=... nebūs uzreiz pirmais aiz ? zīmes)

Link to comment
Share on other sites

Njā, nu i mūsdienās šitādi programmētāji rodas...  <_<

Esmu jau iepriekš teicis, ka man ar ENG ir ļoti švaki! Tāpēc arī neko nesaprotu! Man nesaprotamā valodā tur viss aprakstīts un parasti arī nemaz neiedziļinoties. Tjip - šitā rinda dara to un to, bet ko katrs tas dumais simbols izdarīs - īsti nesaprotu...

Link to comment
Share on other sites

Esmu jau iepriekš teicis, ka man ar ENG ir ļoti švaki! Tāpēc arī neko nesaprotu! Man nesaprotamā valodā tur viss aprakstīts un parasti arī nemaz neiedziļinoties. Tjip - šitā rinda dara to un to, bet ko katrs tas dumais simbols izdarīs - īsti nesaprotu...

16784[/snapback]

Tam eksistē risinājums - mācīties, mācīties un mācīties ;)
Link to comment
Share on other sites

Esmu jau iepriekš teicis, ka man ar ENG ir ļoti švaki! Tāpēc arī neko nesaprotu! Man nesaprotamā valodā tur viss aprakstīts un parasti arī nemaz neiedziļinoties. Tjip - šitā rinda dara to un to, bet ko katrs tas dumais simbols izdarīs - īsti nesaprotu...

16784[/snapback]

 

arii krievu valodaa ir ljoti daudz labu jo labu resursu, par preg repleiciem kaut vai shitie:

Регулярные выражения

Регулярные выражения для "продвинутых новичков"

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...