Jump to content
php.lv forumi

PHP


keissfootball

Recommended Posts

Diezgan labs variants ir tas ko norādīja ivars!

Tātad - rindiņu savā kodā

 

$action = $_GET['action'];

 

aizvieto ar

 

if(isset($_GET['action'])) {
$action=$_GET['action'];
} else {
$action="read";
}

 

un visam vajadzētu darboties...

Edited by Max_Payne
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tā vien liekas, ka tev jāpadzīvojas pa Viss par PHP , jo lai cik ļoti mēs arī negribētu Tev palīdzēt - visas pamatfunkcijas Tev neiemācīsim - jābūt vismaz nedaudz sajēgai - kas un ko nozīmē. Ja nav īsti skaidrs - ieraksti funkcijas nosaukumu us2.php.net meklētājā - tur viss visos sīkumos aprakstīts...

Link to comment
Share on other sites

Eu tagadējais kods ŠEIT, bet man rāda, ka 35 rindiņa nav pareiza, kas tur nav pareizs?

16560[/snapback]

 

Izmet ārā visu šito:

// Part Two - Choose what action to perform
 if (isset($_GET['action']))
if(isset($_GET['action'])) {
$action=$_GET['action'];
} else {
$action="read";
}
else die ('neesmu $_GET[action] mainigo padevis un $action mainigais nav definets!');

 

Vietā ieliec:

//Part two - Choose what action to perform
if (isset($_GET['action'])) {
$action=$_GET['action'];
} else {
$action="read";
}

 

Vēl skaidrāk uzrakstīt nemāku...

Link to comment
Share on other sites

Man tiešām pašam stulbi, ka es te neko nezinu, bet tagad man rādās tā:

 

SELECT * FROM commentsguestbookguestbookError in GuestBook Application: Table 'lfka.commentsguestbookguestbook' doesn't exist

 

Un ja es nodzēšu to "table-guestbook" (kaut kas līdzīgs), tajā kodā, man rāda, ka rinda 38 nav pareiza.

Link to comment
Share on other sites

Jā varētu, bet angļu valodā grūti. Nav kāda grāmatas latviešu valodā???
Aleksandra Zīvarta PHP Soli pa solim. Nav diez ko laba, bet pamatu es tieši ar šito apguvu. Der tikai pamatlietu apgūšanai, jo pati grāmata diezgan līki sarakstīta, nevar uz to paļauties sarežģītākās lietās.
Link to comment
Share on other sites

Tagad es ierakstīju viesu grāmatā ziņojumu, bet nestrādā laikam read, jo ziņojumu un logā, kur parādās cik iegāja un kuras tiek skatītas tagad, rakstās "undefined"

 

Ā un vēl, kad atveru failu guestbook.php, nezinu kāpēc man viņš man raksta "No input file specified".

Edited by keissfootball
Link to comment
Share on other sites

Hehe... Lai gan pats esmu tikko kaa sacis maaciities php, tachu no shitaa foruma es kaartiigi izsmeejos veederu tureedams!!! :DD

Maliekas, ka esmu no nulles zinaashanaam liidz pamatiem, uzrakstijis Gbooku aatraak nekaa shajaa forumaa kaads diskutee ! Takaa nevienmeer laikam ir vislabaak paljauties uz citiem, panjem tachu rokaas graamatu! Vispaar ieteiktu saakt ar video tutorialiem, viss skaidri un gaishi paraadiits, kautgan anglju valodaa, ja jau tev shvaki ar to anglju valodu ... bet nu tomeer, paskaties video failus, izdari kautvai visas kustiibas peec video! :P

 

www.3dbuzz.com

 

http://www.3dbuzz.com/vbforum/sv_dl_list.php?c=6

 

Galvenais - Par briivu !!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...