Jump to content
php.lv forumi

dažas problēmas!!!


monZy

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tas ir raksts:

 

<b>Jā!</b><br><br>Njā galīgi sūri :D , nevaru vairs neko izdomāt normālu!!! Kā lai piemontē visu smuki klāt<br><hr><b>Ir!!!</b><br><br>Nu tad beidzot pa�u galvano esmu izdarījis! Tagad būs man tikai jāsaved kārtibā CSS, un viss būs labais! Ņu pats galvanais ir pats dzinis, pateik�u ka uz MySQL ir baigi viegli uzmeikot blogu ;))), tākā �itas projekts vēl nav beidzies, protams �is ir mans pats pirmais dzinējs, visu var smuki iemācīties <a href="http://www.freewebmasterhelp.com/tutorials/phpmysql">�ajā</a>

 

tutoriālī! Baigi labs! Protams paldies da˛iem cilvēkiem kuri man mazliet izpalīdzēja,. Protams ka kods ir galīgi līks un nep......

 

 

Viņam nepatīk latviešu burti!!!

Edited by monZy
Link to comment
Share on other sites

Nu iečeko tagad paņēmu rokās MS FP  :lol:  un uz ātro uzmetu dizainu! Tikai vajag tā lai viš katru rakstu dalītu pa <div>'iem  :unsure:

16383[/snapback]

<?php 
$sql = "select * from mans_forshais_blogiitis order by datums desc limit 10";
$rez = mysql_query($sql);
while($row = mysql_fetch_array($rez)){
echo "da liekam te jebko un atkaartosies pie katra raksta";
echo "<div>vai jebkaadus citus tagus{$row['mans_visinteresantaakais_bloga_ieraksts']}</div>";
}
?>

Link to comment
Share on other sites

Liec tādu, kurā raksti. Vai nu Windows-1257, ja paredzēts lietot tikai LV valodu. Vai UTF-8, ja paredzēts lietot arī citas, piemēram, krievu.

Bet aceries, ar to vien meta tagu, kur uzrāda charset, vien nepietiks. Arī pašiem failiem jābūt saglabātiem attiecīgajā čarset.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...