Jump to content
php.lv forumi

fopen


ohmygod

Recommended Posts

Visu laiku datu glabāšanai izmantoju DB, bet nu ir sagadījies, ka nepieciešams weba saturu glabāt failā. Lai ielādētu faila saturu izmantoju file_get_contents. Uz mana testu serva viss darbojas, bet uz tā, kur būs webam jāstāv -

Fatal error: Call to undefined function: file_get_contents() in /blaablaablaa/labot.php on line 36

 

Kā man citā veidā ielasīt faila saturu?

Būtībā tas ir pilnībā formatēts HTML teksts, jo iepriekšējais weba veidotājs bija uztaisījis, la pēc GET id ielasās weba saturs no attiecīgā - jau pilnībā noformētā faila. Pats weba īpašnieks neko mainīt nevar. Tamdēļ lieku WYSIWYG

.

Arī ar to ir problēmas, jo noformētajā failā pazūd CSS noformējums :/ Pietiek ielasīt faila saturu un nospiest - saglabāt. Noformējums pilnīgā pakaļā!

 

Tātad resume:

[s]1. Kā savādāk ielasīt faila saturu[/s] [color=red]Pats atradu...[/color]

2. Kamdēļ laižot caur WYSIWYG pazūd (mainās) HUSTML faila noformējums?

Edited by ohmygod
Link to comment
Share on other sites

pats uz savu jautaajumu esi atbildeejis. fopen izmanto.

fopen

fread

fclose

 

vaisiivigi ir viena kjeepiiga padariishana. katrs broweris tos interpretee peec saviem ieskatiem. vislabaak jau ja pats raksti un iepostee html.

 

Visu laiku datu glabāšanai izmantoju DB, bet nu ir sagadījies, ka nepieciešams weba saturu glabāt failā. Lai ielādētu faila saturu izmantoju file_get_contents. Uz mana testu serva viss darbojas, bet uz tā, kur būs webam jāstāv -
Fatal error: Call to undefined function: file_get_contents() in /blaablaablaa/labot.php on line 36

 

Kā man citā veidā ielasīt faila saturu?

Būtībā tas ir pilnībā formatēts HTML teksts, jo iepriekšējais weba veidotājs bija uztaisījis, la pēc GET id ielasās weba saturs no attiecīgā - jau pilnībā noformētā faila. Pats weba īpašnieks neko mainīt nevar. Tamdēļ lieku WYSIWYG

.

Arī ar to ir problēmas, jo noformētajā failā pazūd CSS noformējums :/ Pietiek ielasīt faila saturu un nospiest - saglabāt. Noformējums pilnīgā pakaļā!

 

Tātad resume:

1. Kā savādāk ielasīt faila saturu

2. Kamdēļ laižot caur WYSIWYG pazūd (mainās) HTML faila noformējums?

[right][snapback]16174[/snapback][/right]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...