Jump to content
php.lv forumi

Jo talak jo trakaak!


sayed

Recommended Posts

tagad uzradusies kaut kadi divi mistiski error:

Line: 63

Char: 12

error: 'oMessage' is undefined

code: 0

un

Line: 49

Char: 5

error: Object required

code: 0

Line:62 <input name="nick" type="text" size="15"/>
Line:63 Zina: 
Line:64 <textarea name="txt" cols="15" wrap="PHYSICAL"></textarea>

un

Line:48 <td class="text"><a href="index.php?a=linki" class="n" onMouseOver="changeText(1)" onMouseOut="changeText(0)">Linki</a></td>
Line:49 </tr>
Line:50 </table>

Kaa lai to atrisina??

Link to comment
Share on other sites

tu ko HTML kodu meegjini vadiit araa pa taisno?  :o  :lol:

Neizmantojot ne Print ne echo?

Kaads tur briinums ka met aaraa kljuudu......

15768[/snapback]

nevajag jau uzreiz taa njirgaties!!!! butu labaak palidzejis, jo taja visa esu veel tika iesacejs :(

Link to comment
Share on other sites

nevajag jau uzreiz taa njirgaties!!!! butu labaak palidzejis, jo taja visa esu veel tika iesacejs  :(

15769[/snapback]

 

palasi vispirms pashus pirmsaakumus, kaa lietot echo vai print vai kaa savaadaak izvadiit html araa ...

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt viņam metās JavaScript kļūdas ārā (parasti IE šāda formāta errorus uzrāda).

Un tās rindiņas nav jāskaita HTML failā, bet JS kodā.

Paņem novelc šo (to MS dod par brīvu): http://www.microsoft.com/downloads/details...&displaylang=en

un tad varēsi vieglāk kļūdas JS kodā atrast (tb debugot to).

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt viņam metās JavaScript kļūdas ārā (parasti IE šāda formāta errorus uzrāda).

Un tās rindiņas nav jāskaita HTML failā, bet JS kodā.

Paņem novelc šo (to MS dod par brīvu): http://www.microsoft.com/downloads/details...&displaylang=en

un tad varēsi vieglāk kļūdas JS kodā atrast (tb debugot to).

15771[/snapback]

varbuut var sarunaaties ka es iemetisu visu index kodu un tad palabojat pasakat kas un kaa, jo sis ir mans pirmais darbs kur ir php

Edited by sayed
Link to comment
Share on other sites

tur ar php mazs sakars, tie tak javascripta brēcieni!

sākt atrisināt var javascriptā saliekot try {..} catch(e){..} un sameklējot kur tieši kļūda, ja daudz javascripti un tāpat ar aci uzreiz kļūdu nevar ieraudzīt, un rindas negribas rēķināt.

Link to comment
Share on other sites

tur ar php mazs sakars, tie tak javascripta brēcieni!

sākt atrisināt var javascriptā saliekot try {..} catch(e){..} un sameklējot kur tieši kļūda, ja daudz javascripti un tāpat ar aci uzreiz kļūdu nevar ieraudzīt, un rindas negribas rēķināt.

15773[/snapback]

Priekškam mocīties, ja ir izgudrots debugeris? ;)
Link to comment
Share on other sites

Priekškam mocīties, ja ir izgudrots debugeris? ;)

15775[/snapback]

 

Tas m$ debugeris nav ie + win only? Varbūt ir zināmi vēl kādi, tikai ziņkārība, jo īsta vajadzība pēc šamā man nav, cik man vajag javascriptus, tad labi izieku ar FF javascripta consoli un try catch lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

Tas m$ debugeris nav ie + win only? Varbūt ir zināmi vēl kādi, tikai ziņkārība, jo īsta vajadzība pēc šamā man nav, cik man vajag javascriptus, tad labi izieku ar FF javascripta consoli un try catch lietošanu.

15779[/snapback]

Tā kā tautietis (pēc error aprakstiem) lieto IE, tad tas domāju viņam derēs. Bet jā tas ms debugeris ir tikai priekš IE.

 

A ja vajag priekš mozillas, tad der šis: http://www.hacksrus.com/~ginda/venkman/

Link to comment
Share on other sites

reku ir tas index, tikai skalju nebrecat uz manis ka kaut kas ir galigi skjersam  :) jo kaa jau teici sitas ir mans pirmais darbs ;)

My Webpage

15777[/snapback]

A kur raut šos failus?

<script language="Javascript" src="dhtml.js" type="text/javascript"></script>
<script language="Javascript" src="script.js" type="text/javascript"></script>

Link to comment
Share on other sites

A kur raut šos failus?

<script language="Javascript" src="dhtml.js" type="text/javascript"></script>
<script language="Javascript" src="script.js" type="text/javascript"></script>

15782[/snapback]

a kapee vinji kaut kur jarauj???

Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc, ka tev kļūda ir JavaScript kodā, un šie faili "piesasta" tavai HTML lapai norādītos divus failus. Un izpildoties kodam tavā lapā, tb izsaucot fjas, darbība notiek tajos failos, ne tikai tavā lapas kodā.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...