Jump to content
php.lv forumi

vajag padomu


CiRX

Recommended Posts

vai kaads mani nevareetu uzvedinaat uz pariezaam domaam:

shobriid taisu lapu kas sastaav no vairaakaam daljaam izmantojot include() bet ir veelme taisiit taa lai, piemeeram, linku saraksts un baneru saraksts (parasti labaa un kreisaa puse) neatjaunotos, lai maniitos tikai lapas vidus un adrese - piemēram kā delfi.lv kad paarvietojies tikai pa nacionaalajaam zinaam mainaas tikai vidus un baneri.

 

ja lietoju include($mainiigais_fails) tad man buutiibaa katram linkam ir jaataisa sava lapa kur ir tiek noraadiits tas $mainiigasi_fails un kad es to izsaucu man visa lapa atjaunojas nevis tikai teksts :(

 

kaadu funckciju man vajadzeetu papeetiit?

Link to comment
Share on other sites

piemēram kā delfi.lv kad paarvietojies tikai pa nacionaalajaam zinaam mainaas tikai vidus un baneri

man gan gribētos teikt, ka delfos tiek pārlādēta visa lapa un tur freima nav (vismaz satura līmenī)

un kas tad tur slikts, ka pārlādējas? ja doma ir uzlabot darbību(performance), tad kešo nemainīgo daļu, tb, saglabā failā uzģenerētu variantu etc.

Link to comment
Share on other sites

nezinu kas par lietaam (nav man tik dziljas zinaashanas), bet lietojot Firefox, man tie delfi neraustaas kad paareju pa sadaljaam (piem sabiedriiba un ekonomika), bet ar IE (tiko pameeginaaju) un lapa atjaunojas.

 

nepatiik man tas ka ja piemeeram ir leens serveris (taad kaadu es plaanoju savai pirmajai lapai bezmaksas vai ljoti leets) tad mani, piemeeram, kaitina ka visa lapa leenaam kachaa jas no jauna (neba visiem maajaa ir aatrs nets) ja gribu tikai paaris rindas ar tekstu dabuut, tapeec jau no saakuma gribu uztaisiit taa lai man pasham (vismaz) liekas labi.

Link to comment
Share on other sites

taisi ar datu baazi un datus izsauc no datu baazes, taa tev tikai buus vajadziigs respektiivi viens fails, bet statiskos datus gan labaak ieliec ieksh html faila, jo izsaukt no db buus leenaak, a vispaar kaadu lapu taisi ? (tobish savu via kaadu projektu dzen augshaa?)

Link to comment
Share on other sites

taisi ar datu baazi un datus izsauc no datu baazes, taa tev tikai buus vajadziigs respektiivi viens fails, bet statiskos datus gan labaak ieliec ieksh html faila, jo izsaukt no db buus leenaak, a vispaar kaadu lapu taisi ? (tobish savu via kaadu projektu dzen augshaa?)

15292[/snapback]

 

tasu savu mega projektu (gribeetos taa domaat :) )

lapa jau griezas ar mysql db.

 

ir paaris domas radushaas, vakaraa maajaas pameeginaashu un tad jau Riit domaajams buus jauni dumi jautaajumi

Link to comment
Share on other sites

Delfos pārlādējas visa lapa, vienkārši dēļ IE un FF renderēšanas atšķirībām (ātrumiem?) iekš FF Tu to nepamani.

Ja gribi lai pārlādējas tikai viducis, tad vai nu IFRAME, vai XMLHTTPRequest. Neviens no variantiem nav ieteicams (pirmais man liekas vispār ir deprecated, otrajam var gadīties problēmas ar savietojamību).

Labāk taisi layoutu iekš CSS, un HTML kodu maksimāli vieglu, moš kādu milisekundi ietaupīsi :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...