Jump to content
php.lv forumi

tamster

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  150
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tamster

 1. Tavā gadījumā ir pavisam vienkārši: SELECT * FROM tabula1 a LEFT JOIN tabula2 b ON a.main_id = b.id
 2. Redz, katram jau gribas kaut ko savu :) Man arī savulaik bija tāda vēlme, bet kā parādīja rezultāti - tas ir bišk grūtāk nekā sākumā liekas :) Domāju ka ideālākais variants šajā gadījumā ir vnk blogs, un ja tauta nāk un lasa + ir cilvēki kas vēlas rakstīt, tad jau var kaut ko taisīt.
 3. tamster

  blogs

  http://gecko.f2o.org/mirror/flatblog/
 4. Nūū.. ja būtu 24x7 tad vēl ok, bet tā... es jau nenolieku, bet vismaz pats neaizmantotu.
 5. http://lv.php.net/manual/en/features.file-upload.php nu un, droši vien, ar GD saistītās f-cijas (resaizošanai).
 6. Es, protams, kā vienmēr nevietā, bet kas pie velna tas par vārdu Apvietnots, kreisajā malā (pie usera info)? :)
 7. Uhu, un *pašuzinstalētais* MySQL limitēts uz 1 datubāzi :)
 8. Ja nekas neatrodas tad atliek vienīgi variants ar exec()...
 9. tamster

  localhost

  Dēļ vācu valodas izskatās pēc AMP pakotnes (tip Apache + MySQL + PHP vienā installā). Ja tā, tad moš viņa noklusētajā variantā uz cita porta strādā (ne 80). Paskaties httpd.conf failā, vai ir Listen 80, vai kāds cits skaitlis.
 10. A uz Opera iet :) Bet nu tas laikam tikai sākot ar 7.6 preview versijām...
 11. Delfos pārlādējas visa lapa, vienkārši dēļ IE un FF renderēšanas atšķirībām (ātrumiem?) iekš FF Tu to nepamani. Ja gribi lai pārlādējas tikai viducis, tad vai nu IFRAME, vai XMLHTTPRequest. Neviens no variantiem nav ieteicams (pirmais man liekas vispār ir deprecated, otrajam var gadīties problēmas ar savietojamību). Labāk taisi layoutu iekš CSS, un HTML kodu maksimāli vieglu, moš kādu milisekundi ietaupīsi :)
 12. tamster

  Kodi...

  Nē, hardware agri vai vēlu nomirs :)
 13. Nu i pareiz... nesudjba
 14. ne īsti sapratu. negaidīts?
 15. hehe... par gaumi nestrīdas :) googlējot uz šito parasti sanāk uzdurties biežāk nekā uz Full versiju (nu vismaz SitePoint forumiem), laikām dēļ URĻiem tipa index.php/t1889.html...
 16. hehe... domēne... tas tāds termins, jeb Tu vēl raksti 8tā marta iespaidā? :)
 17. Njā, nu tik tālu es arī biju aizdomājies, bet tur jau tā lieta ka mainīgais var tikt iegrūzts jebkur. Tāpatās var būt arī echo 'abrabr $kuku abr'; un šajā gadījumā $kuku nav mainīgais... Interesanti kā tas tiek realizēts iekš teksta redaktoriem, jo šamie itkā mainīgos atšķir diezgan labi... Būs jāpalūr syntax faili :) Venoms, domājams, par šito varētu zināt.
 18. Vajagās skriptu/patternu kurš no .php faila varētu izdabūt sarakstu ar tajā izmantotajiem mainīgajiem, pie tam neizpildot pašu skriptu. Sāku štukot kā to dabūt gatavu. Pagaidām domas ir apstājušās pie regular expressions, bet tādu rakstīt rokas vēl neceļas. Kāds nav mēģinājis ko līdzīgu uzveidot?
 19. tamster

  atkl utf-8

  Vēl var ieteikt Notepad2... izmantoju tieši "headeraino" UTF-8 failu apstrādei. Vēl var izmantot jebkuru redaktoru kurš neatbalsta UTF. Rapid PHP Editor, piemēram.
 20. Pirmajā lapā, kreisajā pusē, tas teksts ir bilde. Tālāk tekstu mierīgi varam kopēt... Piemēram sadaļa Gidi
 21. @include 'fails.php'; neatgriezīs kļūdas paziņojumu ja faila nebūs. @ ir tāds kā error messagu slāpētājs :)
 22. Ja ar angļu valodu ir ok, silti iesaku palasīt PHP Security Guide. Tur ir diezgan daudz labu padomu iesācējiem, un ne tikai.
 23. Kā jau hu_ha teica tāda taga iekš WML nav. Tas nebūt nenozīmē ka <center> ir pie vainas, taču korekti tas nav. <center> vietā var lietot <p align="center">
×
×
 • Create New...