Jump to content
php.lv forumi

Cenu aptauja Java aplikācijai


Norciks

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir radusies vajadzība priekš WEB lapas izstrādātu un integrētu Java aplikāciju. Aplikācija dotu iespēju, jebkuram cilvēkam modelēt objektus un apskatīt tos 3D režīmā. Cilvēki, kuri tikai domā, ka varētu apmierināt manas vēlmes, lūgums, neatsaukties.

 

Sīkāka informācija privāti.

 

P.S. Šī specifiskā valoda man ir sveša, tāpēc "nekūpat" pirms laika.

Link to comment
Share on other sites

Bļe, jūs iedomīgie botāniķi! Kārtējo reizi pierādās tas, ka igaunis ir divus stāvus augstāk par latvieti. Ne jūs mākat sadarboties ar pasūtītāju un nopelnīt naudu, ne pacelt Latviju IT jomā. LOHI! Meklēšu pakalpojumus citur.

Edited by Norciks
Link to comment
Share on other sites

Bahaha, čalis rullē!

 

Pēc mana jautājuma, vai viņam vajag appletu, viņš atrakstīja jautājumu, vai man ir interese.

 

Es teicu, citēju: "Nav intereses, nav iespēju, nav zināšanu, nekā nav :) "

Paskaidroju: nav intereses kodēt datorgrafiku, kā arī nav iespēju, jo ir citi darbi, kā arī galu galā nav zināšanu konkrētajā jomā.

 

Atbildē saņēmu: "Skaidrs. Tipisks latvietis. "

 

Vāks, un tad šitā atbilde te topikā :D

 

Norciks izklausās pēc middle man, kas varētu būt sasolījies kādam dabūt projektu gatavu, un tagad pakaļa svilst :)

Link to comment
Share on other sites

Citos forumos jau raksta, ka Igauņi, kas strādā Skaipā, jau raksta atlūgumus... esot uzradies mega investors...

 

Bet ja nopietni, gadījums tik bēdīgs, ka pat nav iekāres aprakstīt variācijas par šo tēmu.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

nu pats pirmais padoms, nestresot un nelamāties

 

un apzinies pretrunu - tev nav daudz līdzekļu vs. labi javas programmētāji ir ļoti pieprasīti un labi apmaksāti, iekš UK 70,000 GPB/gadā ir reāla alga. LV tā ir 1,500/mēnesī pie laba darba devēja

 

vari to atļauties?

 

un specenes neesamība ir it kā tava foršā viltība, bet reāls sēklis darba darītājam:

- pats nezini ko gribi

- nespēj noformulēt ko gribi

- pēc nedēļas izdomāsi visu ko citu ko vēl gribi

- u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...