Jump to content
php.lv forumi

php un themes


smarty

Recommended Posts

veidoju vavu cms, viss ir jauku, ir modulji, shabloni, moduljus var instaleet/atinstaleet, bet tagad ir probleema ar dizaina teemu organizaaciju - kaa buutu labaak

- ir viena mape atveeleeta diazinam, kur samesti shabloni

plusi - vienkaarshi izveidot, pielietot;

miinusi - nav iespeejams izveidot ka katram lietotaajam ljaut mainiit teemu

- ir mape ar teemu nosaukumiem un katraa savi shabloni

plusi - ir iespeejams katram lietotaajam izveeleeties teemu, katraa teemaa var buut pat savaadaaks objektu izvietojums;

miinusi - probleema ar moduljiem, jo instaleejot moduli tam liidzi jaadod shabloni, tad nevaru saprast kuraa teemaa kopeet. to it kaa vareet atrisinaat, ja es pienjemu kaadu teemu par defaulto, tad modulja visi shabloni tur kopeejas un no citaam teemaam truukstoshos shablonus njem no defaultaas teemas, bet tad atkal ja lietotaajs grib citu uzlikt defaulto teemu un laiku pa laikam maina, tad saiet viss sviestaa

ir kaadas idejas? .. pagaidaam uzliku ka ir defaultaa teema kuru nevar mainiit, bet shis risinaajums man kkaa nepatiik, gribeetu kko viltiigaaku :huh:

Link to comment
Share on other sites

vismaz 3x esmu taisijis _savu_ (jo paša tak labāks! :D ) cmsu ar tēmu supportu, bet piekritu Kaklz, tas tiešām nav aktuāli un vajadzīgs, galvenais saliec visu smukos templeitos un neko neraksti ieks koda, tad varēsi dizainu mainīt un staipīt kā gribēsi katram projektam.

 

un `citu` tēmu var panākt pamainot tikai css, ja css`ā definē arī platumus un floatus.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...