Jump to content
php.lv forumi

Hostings Latvijā?


Gunm

Recommended Posts

Sveiki.

 

Meklēju Hostingu Latvijā. Varbūt vari ko ieteikt?

 

Variants1: OS Linux => 10 domēni, 25GB diska vietas, transfērā vismaz 500GB, 20MySQL db. Pie 100MB pieslēguma, datu centram jāatrodas Rīgā. Cena zem 50LS/gadā.

Variants2: OS CloudLinux => Viss bezgalīgs, atkaitot MySQL datubāžu skaitu(~1000). Datu centram jāatrodas 200km rādiusā ap Rīgu. Jebkurā cenā.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

 

Meklēju Hostingu Latvijā. Varbūt vari ko ieteikt?

 

Variants1: OS Linux => 10 domēni, 25GB diska vietas, transfērā vismaz 500GB, 20MySQL db. Pie 100MB pieslēguma, datu centram jāatrodas Rīgā. Cena zem 50LS/gadā.

Variants2: OS CloudLinux => Viss bezgalīgs, atkaitot MySQL datubāžu skaitu(~1000). Datu centram jāatrodas 200km rādiusā ap Rīgu. Jebkurā cenā.

Tu laikam nirgājies par tadu naudu un ceri kaut ko dabut

ja gribi izvietošanu tad menesī rēķini vismaz no 10 - 25 ls ... a nevis gadā javienīgi pie kāda privāti nesarunā .

bet ja vēlies tīru web hostingu raksti pm man varu maybe kaut ko piedāvāt :)

Edited by Faks
Link to comment
Share on other sites

Tu laikam nirgājies par tadu naudu un ceri kaut ko dabut

ja gribi izvietošanu tad menesī rēķini vismaz no 10 - 25 ls ... a nevis gadā javienīgi pie kāda privāti nesarunā .

bet ja vēlies tīru web hostingu raksti pm man varu maybe kaut ko piedāvāt :)

 

Es amerikāņiem maksāju 45Ls/gadā, bezgalīga diska vieta, bandwith, domēni, sql etc.

Dāņiem par to pašu 50 LS/gadā.

Latvietis nodrošina sūdīgu ātrumu, visam uzliek smieklīgus limitus un vēl izdomā paprasīt vairāk :D

 

Iedod saiti uz savas kompānijas mājaslapu, paskatīšos.

Edited by Gunm
Link to comment
Share on other sites

Man kā reizi atbrīvojās viens servaks ar bezgalīgu CPU. Maksa - bezgalīgi daudz lati + PVN.

Tikai nelaid bezgalīko ciklu uz šitā servaka.

 

P.S. Es tā padomāju, ka PVN no bezgalīgi daudz latiem, ir bezgalīgi daudz lati. Varbūt šis darījums izvilks Latviju no krīzes.

Link to comment
Share on other sites

Lietas maksā tik, cik tās maksā. Ja Tu gribi 1000 datubāzes un "bezgalīgu" diska vietu par 4 Ls mēnesī, tad būs Tevi jāapbēdina.

Jaunais cilvēk, ir jāmācās lasīt. Par 4iem latiem es gribu limitētu līdz 10 ;)

Par to līdz 1000 datubāzēm, ja ir cloud hostings, man nav žēl arī savus 500Ls izsviest.

Link to comment
Share on other sites

Man kā reizi atbrīvojās viens servaks ar bezgalīgu CPU. Maksa - bezgalīgi daudz lati + PVN.

Tikai nelaid bezgalīko ciklu uz šitā servaka.

 

P.S. Es tā padomāju, ka PVN no bezgalīgi daudz latiem, ir bezgalīgi daudz lati. Varbūt šis darījums izvilks Latviju no krīzes.

 

Nekā.

 

∞ > ∞.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...