Jump to content
php.lv forumi

Attēlu izvadīšana


nikidijs

Recommended Posts

Kemito ideja par bildes "apgraizīšanu" ir pilnīgi normāla. Es gan nezinu kāda "žanra" lapa šī būs, bet teiksim, sociālā veida portāliem, kur pieņem, ka bildes ideja tiek koncentrēta tās vidū, tad pie bildes samazināšanas tai nogriež X% no bildes labās malas un X% no bildes kreisās malas un/vai augšas un apakšas, jo, piemēram, ja tiek augšupielādēta bilde 500x80, tad bildes platums ir par "neadekvātu", lai pēc tās samazināšanas, teiksim, uz konstantu lielumu 51x48 tā izskatās ļoti izkropļota, tāpēc arī ir jāveic šī "apgraizīšanas" procedūra, kura nemaz nav tik šausmīga, jo bildes lielākajā gadījumā saglabā savu pamat domu un tās pārprast nevar, lai arī cik nu gan ir saprotamas bildes 51x48...

Link to comment
Share on other sites

150X113 200 Kb ir Ljoti daudz :(

MAX 50Kb (un tad jau iisti labi naff), ja reseizo ka Jpg, tad neliec 100% kvalitati, mierigi pietiks ar 50% (vai pat mazaak)

 

Vo, par klvalitāti gan pat nebiju padomājis, varu darīt arī tā, tikai cik ļoti man tas ir vajadzīgs?

Ja vienā lpp es izvadu teiksim 20 thumbnailus, un par "bremzēšanu" sūdzēties itkā nevarētu (pat ar menu "superātro" bezvadu netu + kompi, ne pirmā svaiguma).

Link to comment
Share on other sites

Kemito ideja par bildes "apgraizīšanu" ir pilnīgi normāla. Es gan nezinu kāda "žanra" lapa šī būs, bet teiksim, sociālā veida portāliem, kur pieņem, ka bildes ideja tiek koncentrēta tās vidū, tad pie bildes samazināšanas tai nogriež X% no bildes labās malas un X% no bildes kreisās malas un/vai augšas un apakšas, jo, piemēram, ja tiek augšupielādēta bilde 500x80, tad bildes platums ir par "neadekvātu", lai pēc tās samazināšanas, teiksim, uz konstantu lielumu 51x48 tā izskatās ļoti izkropļota, tāpēc arī ir jāveic šī "apgraizīšanas" procedūra, kura nemaz nav tik šausmīga, jo bildes lielākajā gadījumā saglabā savu pamat domu un tās pārprast nevar, lai arī cik nu gan ir saprotamas bildes 51x48...

 

Ā, nu tagad sapratu, kapēc jāapgraiza, bet nē, man tas nav nepieciešams. Lapa ir celtniecības uzņēmuma mājaslapa, kurā tiek likti attēli ar paveiktajiem darbiem. Bildēts tiek pārsvarā tikai no vien fotoaparāta, tapēc bildes principā, visas viena izmēra - 3600x2400 pikseļi

Link to comment
Share on other sites

... tikai cik ļoti man tas ir vajadzīgs?

Ja vienā lpp es izvadu teiksim 20 thumbnailus, un par "bremzēšanu" sūdzēties itkā nevarētu

20X200 = ~~~4Mb

20X50=~~~1Mb

ta ta nieka 3X mazaak ...

Vienmer der padomat vai kur nevar iekonomet uz datu apjomu,

+ padoma par cilvekiem kas maksa par datu apjomu ( LR jau tadu vairs nav daudz, bet tomer ir)

piedevam ja bus daudz apmekletaju tad jau no 10 useriem ieekonomesi 30Mb uz datu ieladi ...

Programmet vienmer vajag censties optimali, nevis 'ai ko tad Es...'

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

20X200 = ~~~4Mb

20X50=~~~1Mb

ta ta nieka 3X mazaak ...

Vienmer der padomat vai kur nevar iekonomet uz datu apjomu,

+ padoma par cilvekiem kas maksa par datu apjomu ( LR jau tadu vairs nav daudz, bet tomer ir)

piedevam ja bus daudz apmekletaju tad jau no 10 useriem ieekonomesi 30Mb uz datu ieladi ...

Programmet vienmer vajag censties optimali, nevis 'ai ko tad Es...'

 

Nja, un atkal tiktāl nemaz nebiju aizdomājies. Biju iedomājies, ka lapā ielien te viens, pēc kāda laika cits u.t.t.

Bet protams, ar laiku t4u apmeklētāju skaits var pieeugt.

Un būs jāpiedomā arī par tiem, kuri maksā, par MB.

 

Paldies par ieteikumiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...