Jump to content
php.lv forumi

Firefox 4 un fontu izmēri


foxsk8

Recommended Posts

Sveiki tautieši, saskāros ar ļoti nepatīkamu problēmu. Problēma ir tur, ka vakar uzliekot FF4 uz W7 OS, radās iespaids, ka FF nepareizi attēlo fontus kā tādus, itkā grib veidot viņus smoothā, līdzīgi kā to dara IE9. Līdz ar to, sākas problēmas tur, ka ja es salieku cssa dažādu lietu platumus, piemēram menu, kurām ir fiksēts platums, uz veco FF3, Crome, Opera, utt.. viss notiek un strādā ideāli, nekādu nobīžu nav, bet FF un IE9 taisa indentisku px px nobīdi, kas raksturojama ar front maiņu. Tad nu kā šo visu var novērst tā, lai es lapas kodā varu iemest kaut vai kādu css fix, vai vienalga kā, jo saprotams, ka lapas apmeklētāji jau nemainīs fonta izmērus.

 

Varbūt vaina ir pašā OS, kas fontus jauniem pārlūkiem vienkārši saliek smoothā.

 

Idejas studijā.

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Problēmu es atrisināju no body font-family nomainīju no arial uz Trebuchet MS, un viss sakrīt, problēma itkā ir zudusi, bet tas īsti pareizi nebūtu. Man vēl meņucim tiek izmantots letter spacing.

 

Diemžēl screenus es nevaru rādīt vēl, kamēr viss nav gatavs.

Link to comment
Share on other sites

Iz Firefox 4: A Developer’s Perspective:

 

You can now use OpenType, a open font format, giving you access to a much more varied palette — you’re no longer limited to web safe fonts.

 

While it may sound boring, support for OpenType ushers in a slew of features. You’re able to modify kerning, ligatures and get automatic fractions among many others.

 

One more point to make note of is that if your site is non-English, the new Firefox engine renders your content without any hitches or visual hangups. And with the exponential rise in non-English web pages, this features helps both the developers and the end users.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...