Jump to content
php.lv forumi
  • 0

ajax + MySQL


snach15

Question

tātad uztaisīju ajax formu kura nosūta datus uz mysql bez refresh , bet kā to pašu panākt lai pēc nosūtīšanas updeitojas dati kuri atrodas lapas augšdaļā un tiek izvadīti šādi ...

<script type="text/javascript">
var hnow=<? echo $row['money'];?>;
</script>
<br>
<span id=hnow><? echo $row['money'];?></span>

 

jeb arī kā ajaxam var likt updeitot attiecīgi tieši šos echo tieši pēctam kad ajax nosūta datus ... uz MySQL

$details = "SELECT * FROM user WHERE username='test'";
$SQ_query = mysql_query($details) or die("Query failed with error: ".mysql_error());
$row = mysql_fetch_array($SQ_query);

echo "nauda: ".$row['money']."<br>";
echo "banka: ".$row['banka']."";

Edited by snach15
Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

nū tas jav nav taspats .. ielikt datubāzē ir viens bet izsaukt bez refresha ir citādāk .. esmu arī iesācējs šajā ziņā tāpēc varbūt arī kļūdos bet nesaprotu kā to var panākt

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Varbūt labāk ieej draugiem.lv domubiedros un samaksā kādam topošam programmētājam piecīti, lai viņš tev šito visu saliek, jo cik es skatos, tad iesācējs tu esi pilnīgi visā šajā jomā (programmēšanā) ;)

Edited by m8t
Link to comment
Share on other sites

  • 0

nu bļe huļi tu man dirs tagad? tu pajol mutīti aizbāz ar savu smirdīgu zeķi ciet skaidrs? mācos valodas JS jquery javascript ajax visas paralēli reizē! tev kādas pretenzijas ? varu galvu dirsā iedzīt tu mīkstais

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ārprāc... līmenis...(tas protams nav domāts par tavām zināšanām, bet par vārdu krājumu - tak uzvedies kā normāls cilvēks - vismaz bez rupjībām)

Edited by Aiviss
Link to comment
Share on other sites

  • 0

snach15 - ieteikumam, pilnvērtīgi sastādīt teikumu, un nelekt augumā, varbūt citreiz palīdzību par šādu lamāšanos var nesagaidīt !!! Un uzklausi Aivja teikto.

Jauku dienu.

prikols ... es mācos valodu , kautko nesapratu.. prasu palīdzību te un kautkāds tirliņš sāk lēkāt kad lai maksāju naudu .. beigās man brauc virsū .. drīkst dzirdēt pamatojumu ? tāpēc kad rupji izteicos? tad kāda jēga viņam bija kautko te rakstīt un visu postu sačakarēt? sk .. cieņāā te laikam ir tikai tādi nobrieduši puikas un pārējie ir kautkas zem tupeles smirdīgs un mazs ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
[..] visu postu sačakarēt [..]

Ja godīgi, tu pats to izdarīji.

 

[..] pārējie ir kautkas zem tupeles smirdīgs un mazs ..

Nūūū... ja tu sevi tik zemu noliec tad varbūt tā arī ir

 

Turpināt sarunu varbūt gribi pa PM? Nesaku, ka tur baigi daudz runāšu, jo strīdēties man ļoti nepatīk, bet vismaz tad varēsi/im aizvākt drāmu prom no šīs tēmas, ko tu arī vēlējies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...