Jump to content
php.lv forumi

Servera izvēle, kur ņemt?


Recommended Posts

Sveiki tautieši. Tad nu beidzot esmu nolēmis paņemt savu kasti, lai varētu mazos projektus hostot pats. Īpaši šajās lietās tik ļoti padziļināti neesmu skatījies un pētījis, kā arī pieredze nav tik liela par servera lietām, līdz ar to vienkāršs jautājums.

 

Apjoms: ap 20 mazu, vienkāršu projektu, firmas webi, kāds wordpress saits. Bez forumiem, portāliem un neta veikaliem.

 

Vieta: Nu cik ta tur vajadzētu, ok liekam katram pa 1GB. + 5 GB paša vajadzībām.

 

Administrēšana un softs: Kā sastāv ar šo, teiksim es gribu īrēt virtuālo kasti, tātad es pasaku visu ko man tur viņā vajag, un ļaunie admini visu smuki un jauki saliek, tā, lai varu jau sākt darboties? Vai tomēr man tiek iedota piekļuve un visus cpaneļus, softus, ssh, utt.. lieku pats?

 

Piedāvājumi: Tad nu arī no šīs iedotās info, varētu arī ieteikt, kur ko ņemt un kā viss notiek. Ļoti skeptiski skatos uz dažādiem jaunpienācējiem, īpaši cena varbūt nebūtu šoreiz noteicošā, bet gan tas, cik kvalitatīvi, cik pazīstami viņi ir.

 

Un nano.lv nepiedāvāt. Kāpēc, sen jau šeit biju izteicies. Līdz ar to, par to tēmu negribu vairs diskutēt.

 

Paldies jau iepriekš.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Nu jā,jau skatos, droši vien rīt uzzvanīšu.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Mr.Key: Tā vietā, lai kaut ko ieteiktu, piesienies tur kur to nevajag, un 3 pa nakti, protams, ka prāts nedomājas, lai precīzi uzrakstītu pareizi vārdu. Kas notiktu, ja es sāktu tavus komentārus ar LV korektoru apstrādāt? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...